Sinan Engin : "Dalga mı geçiyor? Alt tarafı...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş derbisinde "Taç hırsızlığı" yapıldı sözlerine Sinan Engin'den cevap geldi. 

siyahlabeyaz | Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, Süper Lig 24. haftasında Akhisarspor karşısında alınan 3-2'lik mağlubiyetin ardından Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş derbisiyle ilgili sözlerine tepki verdi.


Aykut Kocaman'ın Beşiktaş stadında "taç hırsızı" sözleri
Beşiktaş'ın eski menajeri ve Beyaz TV yorumcusu Sinan Engin, Aykut Kocaman'ın basın toplantısındaki sözlerine şaşırdı.

Sinan Engin yaptığı açıklamada, "Aykut Kocaman dalga mı geçiyor? Alt tarafı taç ya. Golün mü verilmedi? Öyle bir konuşmuş ki, sanki direkt maçın skoruna tesir edecek bir durum. Evet, statta uğultu var. Çok da normal. Bu bir derbi maçı. Sadece Vodafone Park'ta değil. Galatasaray'ın stadında da uğultu var. Yani taç hırsızlığı yapıldı ne demek cidden anlamadım." diye konuştu.

AYKUT KOCAMAN NE DEMİŞTİ?
Beşiktaş deplasmanında Cüneyt Çakır ilk yarıda tam 8 tane faul verdi. 8'i de faul değil. 2 tanesi bizim atağımız, 6'sı kesen ceza sahamızın içine giren seyircinin yarattığı veya ortamın yarattığı nedenlerden faullerle geldi. Kupa maçını Fırat Aydınus yönetti. Futbol hayatımda gördüğüm ender sahanlerden birini gördüm. Beşiktaş stadında taç hırsızlığı oldu Beşiktaş stadında. Hızlı alındı ve taç atıldı. Hakem durduramadı oyunu. Hemen ikinci yarının başında Babel'in net bir şekilde ayağından çıktığı top var. Oyuncu yerden aldı ve tacı kullandı. O uğultuda hakem oyunu durduramadı ve tersine çeviremedi. Taç hırsızlığı oldu. (Futbol Arena)