Cenk Tosun'a Everton eski golcüsünden büyük övgü - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Cenk Tosun'a Everton eski golcüsünden büyük övgü

Share This

Everton eski futbolcularından Tony Cottee, Cenk Tosun'un geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. 


siyahlabeyaz | Everton'da forma giyen milli futbolcumuz Cenk Tosun hakkında kulübün eski futbolcularından Tony Cottee son derece övgü dolu ifadeler kullandı.

Everton eski futbolcularından Tony Cottee, Cenk Tosun'un yabancı bir ülkeye gelmesine rağmen adaptasyon sürecini çabuk atlattığını ve en önemlisi Premier Lig'e uyum sağladığını söylerken, eğer yanındaki oyuncuların doğru seçilmesi halinde çok daha başarılı olacağını dile getirdi.


"CENK TOSUN ÇOK YARATICI BİR OYUNCU"
Cenk Tosun yaratıcı ve tehlikeli bir oyuncu. Çevresinde doğru oyuncuları oynatırsanız o da en iyisini yapar. Giderek daha iyiye gidiyor. Yabancı bir ülkeye gelmesine rağmen uyum sorununu hemen atlattı. Yurt dışına giden birçok oyuncu ilk zamanlarda zorlanır ama Cenk Tosun bu zorluğu çabuk atlattı. En önemlisi de lige alıştı. Sigurdsson'un Cenk Tosun ile birlikte daha büyük işler başaracağını düşünüyorum.

Everton'un yeni hocası kim oldu?
Sam Allerdyce ile istenilen başarıyı elde edemeyen Everton, Portekizli çalıştırıcıya üç yıllık anlaşma teklif etti Goodison Park'ta Sam Allardyce'nin yerini almaya çok yaklaştı. Silva şu ana kadar Everton'ın yeni futbol direktörü Marcel Brands ile görüştü ve birlikte nasıl çalışacakları konusunda mutabakata vardı. Everton'ın anlaşmayı hafta bitmeden açıklaması bekleniyor. (Futbol Arena)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder