Rizespor Beşiktaş'tan 2 ismi istedi! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Süper Lig’e dönen Çaykur Rizespor, transferde atağa kalktı. Yeşil-Mavililer, teknik direktör İbrahim Üzülmez’in talebiyle Beşiktaş’tan Lens ve Mustafa Pektemek’i kiralamak için görüşmelere başladı.


siyahlabeyaz | Bir sezon aradan sonra yeniden Süper Lig’de mücadele edecek olan Çaykur Rizespor, kalıcı olmak için adımlarını sağlam atmaya hazırlanıyor.


Teknik direktör İbrahim Üzülmez’in sözleşmesini uzattıktan sonra harekete geçen Karadeniz ekibi, gözünü Beşiktaş’ın yıldızlarına dikti. Hedefteki isimler ise Jeremain Lens ve Mustafa Pektemek. Siyah-Beyazlı takımda beklentilerin altında kalan ve maliyetleri nedeniyle kiralanması planlanan her iki oyuncuya da Rize talip oldu.

Başkan Hasan Kemal Yardımcı, Üzülmez’in takımında görmeyi çok istediği oyuncular için Beşiktaşlı idarecilerle temasa başladı. Maliyetlerin yarısına Lens’in Beşiktaş’taki yıllık ücreti 2.3 milyon Euro. Mustafa Pektemek ise senede 1.6 milyon Euro kazanıyor. Edinilen bilgiye göre her iki oyuncunun da yıllık ücretlerinin yarı parasını Rize üstlenecek ve transferler bu şartlar altında gerçekleşecek. (Fanatik)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder