Ali Koç'tan derbi açıklaması : "Hakemin ilk 2 ikazı doğruydu, kumpas değildi!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Ali Koç'tan derbi açıklaması : "Hakemin ilk 2 ikazı doğruydu, kumpas değildi!"

Share This

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Habertürk'te katıldığı programda Beşiktaş derbisinde yaşanan olayları yorumladı. 


siyahlabeyaz | Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Ziraat Türkiye Kupası'nda bu sezon Beşiktaş maçında yaşanan olayları anlattı.

Habertürk'te konuk olduğu programda seçime dair açıklamalarda bulunan Ali Koç, bu sezon Beşiktaş maçında yaşanan olayların kumpas olmadığını söyledi.


"KUMPAS DEĞİLDİ"
Bizim yöneticilerimiz 2 saat geçmeden kumpas dediler. Benim yanımda İngiltere'den çok önemli bir futbol adamı oturuyordu. Dedi ki, "Beşiktaş sahayı terk etti. Hakemler sahada. Bu hükmen mağlubiyet nedenidir." Nitekim Gökhan Gönül içeride onları konuştu. Sahaya çıkmamız lazım dedi. Aykut Kocaman hemen kabullenmedi olanları ve haklı olduğu ortaya çıktı.

"İKİ İKAZ OLMASAYDI..."
Yaşanan olaylar çok üzücü. Kumpas olduğunu hiç sanmıyorum. Saçma sapan, sorumsuzca yapılmış bir hareket. Aslında o maça bakarsanız hakemin yaptığı ilk 2 ikaz normal şartlarda doğru. Ancak bizim ülkemizde öyle maçlar yaşandı, yaşatıldı ve bitirildi ki, doğru olsa dahi insanın gücüne gidiyor. Evet, Şenol hocamızın kafasının yarılması kabul edilemez. Ancak o 2 ikaz olmasaydı durumdan fırsat bilmeyeceklerdi. (Futbol Arena)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder