Fikret Orman'dan Fortounis görüşmesi! O fiyata ikna etti... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fikret Orman'dan Fortounis görüşmesi! O fiyata ikna etti...

Share This

Beşiktaş, yeni sezon transfer çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Siyah-beyazlı kulübün Başkanı Fikret Orman, ilk transfer bombasını patlatmak için geçtiğimiz günlerde bir günlüğüne Yunanistan'a gitti.


siyahlabeyaz | Salı günü Atina'ya giden ve bir gece burada Olympiakos Başkanı Marinakis'in konuğu olan Başkan Fikret Orman, önceki akşam İstanbul'a döndü ve yağının tozuyla Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısına katıldı.


İSTANBUL'A DAVET EDİLDİ Yakın dostu Marinakis'in başarısız olduğu için Olympiakos'u dağıtmak istemesini fırsat bilen Orman, Şenol Güneş'in özel olarak istediği 25 yaşındaki yıldız oyuncu Kostas Fortounis'i talep etti.

Başkan Orman pazarlıklar sonucunda rakamı 4 milyon euro'ya kadar indirmeyi başardı. Yunan oyuncunun İstanbul'a geleceği ve daha önce Beşiktaş'ta oynamayı reddeden Fortounis'in ikna edilmesine çalışılacağı bildirildi. (Fotomaç)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder