Nihat Kahveci'den Fikret Orman'a 'Tefeci' yanıtı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Nihat Kahveci'den Fikret Orman'a 'Tefeci' yanıtı

Share This


Beşiktaş'ın eski futbolcusu Nihat Kahveci, Başkan Fikret Orman'ın sözlerine yanıt verdi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın önceki günkü açıklamaları gündem yaratmıştı. Burak Yılmaz hakkında açıklamalarda bulunduğu sırada Nihat Kahveci örneğini veren Fikret Orman'a eski futbolcudan yanıt geldi.


Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman, Nihat Kahveci hakkında ne dedi?
Beşiktaş başkanı Fikret Orman, önceki gün yaptığı açıklamada, "Burak Yılmaz ile ilgili söylediklerim onun transferiyle ilgili değil. Babası bizde oynamış, kendisi de Beşiktaşlı dedim. Ben bunları her Beşiktaşlı oyuncu için söylemem. Nihat Kahveci bizden tefeci gibi para aldı. O nedenle onun için böyle şeyler söylemem. Ancak Burak Yılmaz'ın böyle bir şeyi olmadı. Söylediklerimin arkasında bir mana çıkmasın. Burak Trabzonspor'un oyuncusu." demişti.


"KİMSE BEŞİKTAŞ'TAN BÜYÜK DEĞİLDİR"
Nihat Kahveci, Fikret Orman'ın bu açıklamalarına sosyal medya hesabından yanıt verdi ve, "Kimse hiçbir şahıs Beşiktaşk‘tan büyük degildir." dedi.

Nihat Kahveci ayrıca instagram hesabından bir paylaşım yaptı...
"Başkan’ım BeşiktAşk ‘a sadece itibar kazandırdın .. Servetine servet katmadın.. Saygıyla her zaman anıyorum " ifadelerini kullandı....


(Futbol Arena)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder