Orman’dan Koç’a: İlk maçı beraber izleyelim - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Orman’dan Koç’a: İlk maçı beraber izleyelim

Share This

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Seçimli Olağanüstü Kongre sonrası başkanlığa seçilen Ali Koç ile gerçekleştirdiği görüşmede Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında oynanacak ilk karşılaşma için sözleştikleri öğrenildi.


siyahlabeyaz | Fikret Orman’ın görüşmede, “Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin maçı hangi statta olursa olsun yan yana izleyelim” ifadelerini kullandığı bildirildi. Koç’un da bu öneriyi memnuniyetle karşılayıp, “Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında suni bir gerilim yaratılmaya çalışıldı. Her türlü olumsuzluk karşılıklı olarak ortadan kaldırılmalı” dediği belirtildi.


Karşılıklı dilekte bulundular
Hem Beşiktaş hem de Kulüpler Birliği Başkanı olarak Türk futbolunun ileriye gitmesi için elinden geleni yaptığını ve yapmaya devam edeceğini söyleyen Fikret Orman, “Bu 2 görevimle de ülkemizin futboluna hizmet etmek için birlikte hareket etmeye hazırım. Artık gerginlik değil dostluk ön plana çıkacak” sözlerini kullandığı ifade edildi. Görüşmenin sonunda ikilinin yeni sezon için birbirlerine başarı dileklerinde bulunduğu belirtildi. (Fanatik)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder