Adalı'dan iddialı sözler : "UEFA Avrupa Ligi gruplardan çıkacak ve şampiyon olacağız!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Adalı'dan iddialı sözler : "UEFA Avrupa Ligi gruplardan çıkacak ve şampiyon olacağız!"

Share This

Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman’ın erken seçim kararı alıp yönetiminde değişikliğe gitmesinin ardından İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi yönetimden çekilmişti.


siyahlabeyaz | Orman, Çebi’nin yerine bir dönem kendisine başkanlık yarışında rakip olan Serdal Adalı’yı getirmişti. Adalı, Fenerbahçe derbisi öncesinde değerlendirmelerde bulundu.


"Onlar bizim dostlarımız"
İlk olarak Fenerbahçe mücadelesini yorumlayan Adalı, “Maça gideceğim, orada dostlar ile beraber olacağım ve maçın heyecanına ortak olacağız. Karşılaşmayı onlarla beraber izleyeceğim. Onlar bizim dostlarımız. Başkan gelecek sanırım. Ne gerekirse yaparız. Gideriz ve orada iyi ağırlanırız. Taraftarımızdan da kendilerine ayrılan bölümde maçı yakışan şekilde izlemelerini istiyoruz” dedi.

‘UEFA’da şampiyon olacağız’
Siyah-Beyazlılar’da yönetime girmesiyle ilgili olarak da değerlendirmede bulunan Adalı, “Yönetimin dışarısında kalamazdım, orada olmalıydım. Gerekli tüm düzenlemeler için destek olmalıyız. Bu finansal kriterlerde Guti ve Quaresma gibi transferler artık çok zor” dedi.

"UEFA Avrupa Ligi'nde şampiyon olacağımıza inanıyorum"
Teknik direktör Şenol Güneş ve UEFA Avrupa Ligi’ndeki hedeflerini de anlatan Serdal Adalı, “Şenol Güneş’e güvenimiz tam. Her şey çok iyi olacak. UEFA Avrupa Ligi gruplardan çıkacak ve şampiyon olacağız. Buna inanıyorum” ifadelerini kullandı. (Fanatik)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder