Adem Ljajic'ten olay transfer itirafı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ın Sırp oyuncusu Adem Ljajic, Sırbistan basınına özel bir röportaj verdi ve transfer süreci ile hedeflerini anlattı. Ljajic, "Türkiye'den başka teklifler de aldım ama benim hayalim Beşiktaş'tı" diye konuştu


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın yeni transferlerinden Adem Ljajic, özel açıklamalarda bulundu ve İstanbul'da geçirdiği ilk günlerden, Fenerbahçe derbisinin kendisi üzerindeki etkisine kadar birçok şeye değindi.


İtalya'dan ayrılmayı hiçbir zaman düşünmediğini belirten Ljajic, "8,5 yıl İtalya'da oynadım ve çok memnundum. Çok rahat hissettiğim bir ülkeyi terk etmek gibi bir düşüncem yoktu. Ama memnun olmadığım bazı şeyler vardı. Kulüpten insanlar ayrılmak istediğimi söylediler ki hiçbir zaman İtalya'dan ve kulüpten ayrılmak gibi bir şeyi dile getirmemiştim. Sadece oynamak istiyordum ve önceki 2 yıl gibi şans bulacağımı hissetmediğim için konuştuk ve yolları ayırmaya karar verdik. Beşiktaş opsiyonu önüme geldi ve bu beni mutlu etti" ifadelerini kullandı.

"TÜRKİYE'DEN BAŞKA TEKLİFLER DE ALDIM"
Türkiye'den başka teklifler de olmasına rağmen Beşiktaş'ı seçtiğini kaydeden Sırp oyuncu, "Uzun yıllar geçirdikten sonra bir değişikliğe gitmek kolay olmadı ama benim için ülkenin en iyi kulübü olan Beşiktaş'a gitmek büyük bir onurdu. Türkiye'den başka teklifler de aldım ama benim hayalim Beşiktaş'tı. İstanbul'a iner inmez Türkiye'deki fanatizmden emin olma şansını yakaladım. Her adımımda, taraftarın kulübü ne kadar sevdiğini gördüm. Ayrıca sıra dışı oyuncular, harika çalışma koşulları da var" diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder