Mehmet Demirkol'dan çarpıcı sözler : "Vida'nın transfer olma sebebi saçı, havası" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Mehmet Demirkol'dan çarpıcı sözler : "Vida'nın transfer olma sebebi saçı, havası"

Share This

Spor yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol, yayıncı kuruluşta yayınlanan beIN Manşet programında sporun gündemini değerlendirdi. Mehmet Demirkol'un değerlendirmelerinden Ajansspor'un derledikleri şu şekilde;


siyahlabeyaz | Caner örnek değil. Caner, hiçbir şey yapmasa da ceza alabilen bir oyuncu. "Ulan" kelimesini dememesine rağmen kart görmüştü. Fırat Aydınus, derbiden 3 kırmızı kart çıkardı. Ciddi cezalar olacağı şeklinde haberler alıyoruz. Fırat Aydınus’un bu maçla ilgili puanı düşecekse, kavgaya müdahale etmemesi ve VAR’ı iyi kullanması sebebiyle olur. Herkes birbirini kovalıyor. Nasıl oluyor da 3 kırmızı çıkıyor? Soldado ve Belhanda’nın en az 1.5 dakika süren itiş kakışı nasıl görünmez? Kulübenin arkasında oturan taraftarın da kutlanması lazım. 1-2 kişi sahaya atlasa rezalet de büyüyebilirdi. Bir şeyler atıldı ama... Sahaya atlamamaları güzel.


"Beşiktaş'ta her bölgede eksilmeler var"
Beşiktaş’ın bilinen bir oyunu var. Elbette şampiyonluk şansı var. Şenol Güneş’in, Galatasaray maçına kadar işe yarayan bir metodu var. Bu metodu dolduracak oyuncular var mı? 11 oyuncunun 6’sı tam performans verirse, diğerlerini taşıyabiliyor. Fakat; 8 oyuncu birden yüzde 60’a düşünce olmuyor. Fabri’nin yarattığı bir direnç vardı. O şu anda yok. Karius şu ana kadar olmadı, sıradan göründü. Santrforda yüzde yüz performans yok. Zirveye çıktığında böyle değildi. Savunma ve orta saha da istenilen seviyede değil.

Pepe'nin pas hataları...
Pepe, neredeyse her 3 toptan birini rakibe veriyor. Bu ciddi bir problemdir. Marcelo varken yönetici oydu. O yokken Tosic’in çalışkanlığı dikkat çekiyordu. Caner ve Adriano’nun katkısı vardı. Orada da eksilme var. Orta sahayı da oturtamadın. İşler kötü giderken, 1 gol atıp işi bitirecek adam da yok. Gomez, Talisca gibi… Bir tek Quaresma olduğu yerde duruyor, en çok eleştirilen de o. Oğuzhan başarılı performansına dönebilirse işler değişebilir. Beşiktaş'ın kadrosu halen çok iyi bir kadro. Hoca da çok iyi hoca. Elbette şampiyonluk şansı da var."Vida'nın transfer olma sebebi saçı, havası"
Domagoj Vida’nın transfer olmasının tek sebebi var; saçı. Gladyatör, Viking havası var. Kötü oyuncu demiyorum. Vida’nın yanına organizatör bir savunmacı koy, Vida da dövüşsün. Marcelo ve Pepe birlikte kalsaydı, bu sene de iş bitti demiştim. Ama adamın gideceği tuttu. Ampute Milli Takımı’na da değinmiş olalım. Osman Çakmak, “Hakkınızı helal edin” demiş. Sen hakkını helal et. Kendisine ve Ampute Milli Takımı’na teşekkür ediyoruz. (Ajansspor)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder