Beşiktaş’ta Abdullah Avcı’dan oyuncularına: Derbiyi hemen unutun! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş’ta Abdullah Avcı’dan oyuncularına: Derbiyi hemen unutun!

Share This

Ligde haftayı derbi mağlubiyetiyle kapatan Beşiktaş’ta Abdullah Avcı, takımın üzerindeki olumsuz havayı dağıtmak için yoğun çaba sarf ediyor... 


siyahlabeyaz | Dünkü idman öncesinde oyuncularını etrafına toplayan Abdullah Avcı, cuma günkü Gençlerbirliği maçını kazanıp kötü gidişatı değiştirmeleri gerektiğini söyledi.


Fenerbahçe karşısında alınan 3-1’lik mağlubiyet sonrasında morallerin bozuk olduğu Beşiktaş’ta teknik direktör Abdullah Avcı, takımını olumsuz havadan kurtarmak için yoğun çaba sarf ediyor.

Hakem kararları sebebiyle yönetim gibi tepkili olan tecrübeli çalıştırıcı, olaya teknik konudan bakıp kendi takımını cuma günü Gençlerbirliği’yle oynayacakları mücadeleye hazırlamaya başladı.

Dünkü idman öncesinde oyuncularını etrafına toplayan Avcı, bir an önce derbiyi geride bırakıp önlerine bakmaları gerektiğini söyledi. Bundan sonraki süreçte gerekli itirazları yönetimin yapacağını söyleyen Abdullah Avcı, kendisi ve oyuncu grubunun saha içerisinde kalıp işlerini en iyi şekilde yapmaları gerektiğini belirttiği bildirildi. Avcı, cuma günkü Gençlerbirliği maçını kazanıp kötü gidişatı değiştirmeleri gerektiğini belirtti.(Fanatik)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder