Metin Tekin, yeni teknik adam konusunda aldığı duyumu açıkladı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Metin Tekin, yeni teknik adam konusunda aldığı duyumu açıkladı!

Share This

beIN SPORTS’ta Metin Tekin, Beşiktaş’ta Abdullah Avcı ile yolların ayrılması konusunda değerlendirmelerde bulundu.


siyahlabeyaz | İşte Tekin’in yaptığı açıklamalar:


-AÇIKÇASI BEKLEMİYORDUM-

“Bu gelinen noktada bu tip bir gelişme olabilirdi. Açıkçası ben beklemiyordum ama ‘Sezon başında böyle bir şey düşünür müydünüz’ diye sorsanız hiç aklıma gelmezdi. Abdullah Avcı’nın 4 yıllık Başakşehir performansından sonra 18. hafta sonunda Beşiktaş ile yolları ayrılması benim hiç tahmin edemeyeceğim gelişme oldu. Buradaki soru şu; Beşiktaş’ın seçtiği teknik direktör olarak Abdullah Avcı mı yanlıştı, Abdullah Avcı’nın gelme zamanı mı yanlıştı? Abdullah hocanın teknik adam yetersizliğinden çok performansının eleştirebileceğini düşünüyorum.”

-YABANCI TEKNİK ADAMIN KONUŞULDUĞU DUYUMLARINI ALDIK-

“Liderden 10 puan geride bir Beşiktaş. Beşiktaş yönetimi, sadece Abdullah Avcı ile yolları ayırma kararı değil, bundan sonra ne yapılacağına da karar vermiştir. Yabancı teknik adamın konuşulduğu duyumlarını aldık. Sergen hoca, tabii ki Beşiktaş ile anılacaktır. Ama bugün o gün müdür? Bu şansı şimdi mi almalıdır? Bu tartışılır. Yabancı hoca getirileceği konusunda haberler alındığı söylendi. Bu ne kadar doğrudur? Bunu çok tartışırım. Sorunun biri de şu; Beşiktaş, bu dönemi bir oluşum evresi olarak mı geçirecek yoksa bu seneyi en iyi yerde mi bitirmeye çalışacak? Buna göre teknik adam konusunda karar verilmeli” ifadelerini kullandı.(ortacizgi.com)


Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder