İdeal 11’den 7 isim birden Sergen Yalçın’ın istediği 3 imza - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

İdeal 11’den 7 isim birden Sergen Yalçın’ın istediği 3 imza

Share This

Beşiktaş'ın çiçeği burnunda teknik direktörü Sergen Yalçın gelecek senenin planlarını yapmaya başladı. Genç hoca sözleşmeleri bitecek oyuncularla ilgili tasarruflarını yönetime iletti. Amacı ise sezon sonunda iskelet kadrosunda yer alan isimleri elden kaçırmamak ve oyuncularının gelecek ile ilgili kafalarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak. Sergen hoca, böylece bu sene de yakalanan hava ve başarı grafiği nedeniyle şampiyonluk yarışına dahil olmak istiyor.


siyahlabeyaz | Beşiktaş’ın ideal 11’inden Atiba, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Loris Karius, Abdou Diaby, Mohammed Elneny ve Kevin Boateng’in yanı sıra Pedro Rebocho’nun sözleşmeleri sezon sonunda bitecek.


Bir anda ideal 11’inde 7 oyuncusunu kaybetme riskini göze almak istemeyen Sergen Yalçın, yönetimle yaptığı görüşmede Gökhan, Caner ve Atiba’nın sözleşmelerinin yenilenmesini istedi. Elneny ve Karius’un istense de bonservislerinin alınamayacağı ortamda, Rebocho ve Diaby’nin de kendilerine bir faydası olmayacağını söyledi. Boateng’in ise sözleşmesini performansıyla kendisinin alabileceğinin altını çizdi. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder