Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'a istediği golcü! ''Lewandowski...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'a istediği golcü! ''Lewandowski...!"

Share This

Gelecek senenin Beşiktaş'ına mutlaka bir golcü transfer ettirmek isteyen Sergen Yalçın, bu ismin özelliklerini de belirledi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş, Trabzonspor maçında gol yollarında son vuruş eksikliği yaşadı. Başakşehir maçından sonra Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir görüşme yapan Sergen Yalçın, istediği forvetin tanımını da yapmıştı. 


* Rakip ceza sahasında top alacak, işinin ceza sahası içinde olduğunu bilecek. Geldi mi atacak.

* Skor yapacak. Ayakla vuracak, kafayla atacak. Belki 5 tane kaçıracak, bizi çıldırtacak 1 tane atıp bize maç kazandıracak.

* Golcüye ihtiyacım var. Topu önde tutacak, sırtı dönük top alacak, önde pres yapacak değil. Topu aldığı zaman kaleciyle beraber topuda içeri sokacak golcüye ihtiyacım var.

Sergen Yalçın, cumartesi günü de Trabzonspor maçından sonra; ''atılamayan gollerle ilgili benim yapabileceğim bir şey yok. Oyunculara gol atmayı öğretemem'' diyerek Başkan Ahmet Nur Çebi’ye mesajını gönderdi.

Sergen Yalçın'ın her fırsatta bahsettiği forvet tipine örnek olarak Robert Lewandowski’yi gösterdiği de gelen bilgiler arasında. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder