Fabri, Beşiktaş'a dönüyor mu? Transfer açıklaması! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fabri, Beşiktaş'a dönüyor mu? Transfer açıklaması!

Share This

İspanya'da kiralık olarak Mallorca'da oynayan kaleci Fabri, Beşiktaş'a dönüp dönmeyeceğine yanıt verdi. 


siyahlabeyaz | Fabri, Beşiktaş'a dönecek mi? Transferi için ne dedi? Beşiktaş'a ne kadar para kazandırmıştı? İspanyol kaleci Ajansspor'a konuştu.


Futbol kariyerine İspanya’da devam eden Beşiktaş’ın eski kalecisi Fabri, geleceğiyle ilgili çok özel açıklamalar yaptı. Fabri, Beşiktaş’a geri mi dönüyor? Transferle ilgili görüşme yapıldı mı? Fabri, Beşiktaş’a dönme ihtimali için ne dedi? Ajansspor'a  açıklamalar yapan kaleciden flaş sözler...

Fabri, Mallorca’da iyi günler geçirmiyor

Beşiktaş'ta iki başarılı sezon geçiren Fabri, kiralık olarak oynadığı Mallorca takımında sıkıntılı bir dönem yaşıyor.

Fabri, Beşiktaş’a kaç para kazandırmıştı?

Uruguay asıllı İspanyol kaleci, bir önceki yaz Beşiktaş'a 6 milyon Euro kazandırarak, İngiliz takımı Fulham'a gitmiş, geçen yaz ise kiralık olarak Mallorca'ya katılmıştı.

Fabri’nin yeniden Beşiktaş’a dönme ihtimali var mı?

Beşiktaş, Liverpool'dan kiraladığı Loris Karius'la Haziran'da yollarını kesin olarak ayırmak istiyor. Eski kalecisi Fabricio'nun yeniden takıma kazandırılması olasılıklardan bir tanesi... Tecrübeli kaleci bu konudaki düşüncelerini Özgür Sancar’a anlattı.

Fabri: ”Beşiktaş’a aşık olduğumu herkes biliyor”

Fabri yaptığı açıklamada, ”Orada herkes (takım arkadaşlarım, kulüp çalışanları, taraftarlar, tüm ülke) Beşiktaş'a aşık olduğumu biliyor. Bu bir sır değil. Ancak; her şey Beşiktaş ve Mallorca-Fulham'ın elinde... Şu anda yapmam gereken, Mallorca'yı bulunduğu yerden daha yukarı taşımak” diye konuştu.
(Ajansspor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder