Sergen Yalçın biletini kesti! Gelecek sezon... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta forma giyen ve performans düşüklüğü yaşayan oyuncular ile ilgili kararlar artık verilmeye başlandı. Bu anlamda listenin en üstünde bulunan isimlerden biri olan Tyler Boyd, gelecek sezon Beşiktaş'ta kalacak mı? Hangi takımlardan transfer teklifi geldi? Beşiktaş'ın planı ne? Boyd, Beşiktaş'ta kaç para kazanıyor?


siyahlabeyaz | Süper Lig'de gelecek sezon için planlama yapmaya başlayan Beşiktaş'ta Tyler Boyd ile ilgili karar verildi. Boyd, gelecek sezon Beşiktaş'ta kalacak mı? Hangi takımlardan transfer teklifi var? İşte yanıtı...


Beşiktaş'ta gelecek sezon için planlama

Teknik direktörlük görevine Sergen Yalçın'ı getiren Beşiktaş, gelecek sezon için çok daha iddialı bir görüntü ortaya koymak için hazırlıklara başladı. 

Boyd ile ilgili  karar verildi

Gelecek sezon takıma transfer edilecek futbolcular kadar, takımdan ayrılacak isimlerin de durumu merak konusu oldu. Beşiktaş'ta Boyd ile ilgili karar da verildi.

Sergen Yalçın'ın planları arasında Boyd yok

Teknik direktör Sergen Yalçın, sezon sonuna kadar futbolcudan faydalanmayı düşünüyor. Ancak; yeni sezonda  Sergen Yalçın'ın kadro planlamasında Boyd yok.

Boyd için öncelik satılması

Kulübü Beşiktaş ile sözleşmesi 2023 yılına kadar devam eden Boyd için öncelikle gelecek teklifler beklenecek. Eğer Beşiktaş'ın arzu ettiği bir fiyata oyuncu satılamazsa kiralık olarak başka takımlara gitmesi istenecek.

Beşiktaş'a ulaşan hiçbir teklif yok

Boyd için şu ana kadar kulübe ulaşan herhangi bir teklif yok. Hatta futbolcunun şartlarını soran kulüp dahi bulunmuyor. Oyuncunun önceliği ise Beşiktaş'ta kalabilmek.


Tyler Boyd bu sezon kaç gol attı?

Boyd bu sezom Beşiktaş'ta 1'i Ziraat Türkiye Kupası diğeri ise Avrupa Ligi olmak üzere toplam 2 gol attı. Sözleşme detayları açıklanmayan futbolcunun Beşiktaş'tan 1.1 milyon Euro aldığı söyleniyor. (AJANSSPOR ÖZEL)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder