Vida’nın Liverpool yolu masaya yatırıldı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

İngiltere Premier Lig'de bu sene açık ara şampiyonluğa koşan ancak pandemi krizi nedeniyle kutlamalara başlayamayan Liverpool'da sürpriz bir transfer gündeme geldi. Lovren ve Matip'in yerine alternatif bir stoper arayan Liverpool'da transferi gündeme gelen isim Beşiktaş'ta forma giyen Domagoj Vida oldu. İngiliz ekibinin Alman teknik direktörü Jürgen Kloop'un da bu transfere onay verdiği belirtildi.


siyahlabeyaz | Liverpool’un pandemi krizi nedeniyle oluşan ekonomik kriz ortamında Domagoj Vida’yı takımdan ayrılacak Matip ve Lovren’in yerine ucuz ve tecrübeli bir alternatif olarak gündeme getirmesi, yerel Liverpool Echo gazetesi tarafından yorumlandı.


Liverpool’un eski oyuncusu Voronin’e benzetilen Vida için Beşiktaş’ın ekonomik krizde olduğu ve Karius olayında da ortaya çıktığı gibi pek pazarlık şansı olmadığının üzerinde duruldu. Vida’nın Dünya Kupası’nda performansın zirvesine çıktığı hatırlatıldı. Bu transferin tuhaf görünmekle beraber mantıksız olmadığı da haber içinde yer alan detaylar arasında yer aldı.

KLOPP’UN, VIDA’YI TALEP ETMESİNİN NEDENİ

The Boot Room’dan Will Butcher, Jürgen Klopp’un takımdan ayrılacak Dejan Lovren ve Joel Matip’in yerine Domagoj Vida’yı istemesini değerlendirdi. Son Dakika açıklamasında bulunan Butcher, Vida’nın yerine Klopp’un daha genç ve daha pahalı bir isim talep edebileceğini ama kriz döneminin ardından en azından bir senenin kurtarılması için Hırvat stoperin transferinin tepki görmemesi gerektiğini iddia etti. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder