Gökhan Dinç'ten şok ifadeler : "Sergen Yalçın istifanın eşiğinde!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Gökhan Dinç'ten şok ifadeler : "Sergen Yalçın istifanın eşiğinde!"

Share This

Spor Gecesi 360 programında Gökhan Dinç, Sergen Yalçın'ın Beşiktaş'ta istifanın eşiğine geldiğini ve yönetime rest çektiğini ifade etti.


Spor Gecesi 360 programı yorumcularından Gökhan Dinç, ortaya bomba bir iddia attı. Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın’ın istifanın eşiğinde olduğunu belirten Dinç, transfer politikasız yola çıkan siyah-beyazlı yönetimin Sergen Hoca’nın sabrını taşırdığını ifade etti.

‘Yalçın: Ben yokum’ dedi!

Sergen Yalçın’ın nelerden rahatsızlık duyduğunu anlatan Gökhan Dinç, “Sergen Yalçın yönetime; gelecek sezon planlamasıyla ilgili transfer politikasının ne olacağını soruyor. Aldığı cevap ise maddi sıkıntılar, transfer yapmasak mı, transferde pahalı oyuncular almayalım şeklinde yanıtlar alınca Sergen Hoca resti çekti. Sergen Hoca, bu transfer politikası karşısında yönetime ‘Beni o zaman neden çağırdınız; madem imkan yok, transfer yapılamıyor… Ben Beşiktaş taraftarına söz verdim. Transfer yapmazsanız ben yokum’ diyor. Koskoca Beşiktaş, transfer yapamıyor” ifadelerini kullandı. (Asist Analiz)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder