Gökhan Gönül'ün menajerinden flaş açıklama! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'la kontratı sezon sonunda bitecek olan Gökhan Gönül’ün menajeri Ahmet Bulut duhuliye.com’un sorularını yanıtladı.


Beşiktaş’taki geleceği henüz netlik kazanmayan Gökhan Gönül’ün menajeri ile ilgili geçtiğimiz gün basına yansıyan haberlerle ilgili konuştuk.

Tecrübeli sağ bek oyuncusu için yönetici Emre Kocadağ ile yapılan görüşmenin menajerlik ücreti nedeniyle olumsuz sonuçlandığı şeklinde ki haberleri yalanlayan Ahmet Bulut sözlerini şu şekilde sürdürdü; “19 yıldır bu mesleği yapıyorum ve bu zamana kadar bir çok oyuncuyu temsil ettim, hiçbir zaman kendi alacaklarımı bu tür görüşmelerde gündeme getirmedim. Bu nedenle yapılan görüşmenin benden kaynaklı bir nedenle olumsuz sonuçlanması söz konusu olamaz”

BEŞİKTAŞ KALMASINI İSTİYOR

Beşiktaş’ın Gökhan Gönül ile devam etmek istediğinin altını çizen Bulut “yaptığımız görüşmede Gökhan Gönül ile devam etmek istediklerini söylediler, Gökhan’da kalmaya sıcak bakıyor ancak anlaşma şartları ile ilgili henüz konuşmadık önümüzdeki 1 hafta – 10 gün içerisinde bu konuyu netleştireceğiz” açıklamasını yaptı. (Duhuliye.com ÖZEL HABER)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder