"Hangi kafada sahaya çıktılar, inanılır gibi değil." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

"Hangi kafada sahaya çıktılar, inanılır gibi değil."

Share This

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Antalyaspor'a 2-1 kaybettikleri karşılaşma sonrası yayıncı açıklamalarda bulundu.


"İnanılır gibi değil"

Maalesef beklediğimiz verimi alamadık ile sözlerine başlayan Yalçın, "İstatistik konuşmayı sevmiyorum, tabelaya bakıyorum. 2-1 mağlubuz. İlk yarıda oyuncularımızın psikolojisini anlamak mümkün değil. Devre arasında da konuştuk. Hangi kafada sahaya çıktılar, inanılır gibi değil. Maalesef beklediğimiz verimi alamadık. 5 oyuncu değştirmek zorunda kaldık. İkinci yarı oyun bizim kontrolümüzdeydi. Pozisyonlar bulduk" dedi.

"Rıdvan gelecek için çok şeyler verebilir"

Antalyaspor'u tebrik eden Yalçın, "Çok net pozisyonlarımız vardı. 4-2, 5-2 de bitirebiliredik. Antalyaspor'u tebrik ederim. Bazı şeyleri değiştireceğiz. Ersin'den memnunum. İyi bir kaleci olacağını gösterdi. Gollerde hatası yok. Rıdvan da gelecek için çok şeyler verebilir, ama diğer oyuncularımız çok ciddi bir konsantrasyon sorunu yaşadılar. Çok nazik savunma yapıyoruz. Bu bizim takımın en büyük zaafıydı. 3 aylık süre. Kafaları başka yere götürmüş. Oyuncularımızla ilgili kararlar vereceğiz. Kalan haftalar bütün oyuncular için test olacak" şeklinde konuştu.

"Güven'den çok beklentimiz vardı, ama..."

Açıklamalarına devam eden Yalçın, "Bu tamamen performanslara bağlı. Beklenti içinde olduğumuz oyuncular var. Güven'den çok beklentimiz vardı, ama birçoğu bu beklentiye karşılık veremedi. Yavaş yavaş önümüzdeki senenin planlamasını yapacağız. Son vuruşlar çalışılarak düzeltilecek bir şey değil. Oyuncunun içinde olması gerekiyor. 

"Erken bulsaydık belki farklı olurdu"

Zaten yeterince çalışıyorlar ama maça baktığımız zaman Gökhan Gönül bile 2-3 tane gol atamadı. Erken bulsaydık belki farklı olurdu. Çok üstün oynadık ama 2-1 mağlubuz. Antalyaspor daha akıllı oyunu tercih etti. 1-2 genç oyuncuyu takıma kazandırmaya çalışıyoruz. Umarım Beşiktaş'ın geleceğine katkıları olur" ifadelerini kullandı.  (Ajansspor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder