"Caner gitmedi gönderildi! Hatta kalmak için özür diledi..." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

"Caner gitmedi gönderildi! Hatta kalmak için özür diledi..."

Share This

Milliyet Gazetesi'nin duayen yazarı Şansal Büyüka, bugün kaleme aldığı yazısının bir bölümünde Beşiktaş'tan ayrılacak olan Caner Erkin'i değerlendirdi.


Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak geçen hafta yaptığı açıklamayla Caner'in Beşiktaş'tan kesin olarak ayrılacağını duyurdu.

Caner'le ilgili Fenerbahçe'yle anlaştı iddiaları güçlü şekilde dile getirilirken sarı-lacivertli taraftarların bu transfere karşı çıkmasıyla ilgili Büyüka değerlendirmede bulundu.

İşte Büyüka'nın yazısındaki Caner bölümü;


Alışmak lazım
"Beşiktaş ile sözleşmesi yenilenmeyen Caner’in Fenerbahçe’ye geleceği konuşuluyor. Taraftarlar arasında bu transfere karşı çıkanlar da var, doğru bulanlar da... Hemen şunu hatırlayalım; Caner, Fenerbahçe’den gitmedi, gönderildi. Hatta kalmak için özür diledi, yetmedi. Caner iyi futbolcu... Sempatik bulmam ama hakkını vermeliyim. Ayrıca profesyonel dünya bu, futbolcusuyla, taraftarıyla alışmak lazım... En önemlisi: Gelişmelere ve olaylara tarafsız bakmak lazım..."

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder