FLAŞ | Beşiktaşlı 2 isim için Galatasaray devrede! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

FLAŞ | Beşiktaşlı 2 isim için Galatasaray devrede!

Share This

Beşiktaş'la sözleşmesi sezon sonu bitecek olan ve bir süredir Fenerbahçe ile görüşen Caner Erkin, sarı-lacivertlileri şoke edecek bir adım attı.


Tecrübeli sol bek, Mert Hakan'a yıllık 15 milyon TL ödenecek olması sebebiyle Fenerbahçe'den ücretine zam istedi. Sarı-Lacivertliler bu talebi reddedince görüşmeler tıkandı.

GÖRÜŞMELERE HIZ VERİLDİ

Beşiktaş'tan ayrılacağını açıklayan ve F.Bahçe'den istediği teklifi alamayan Caner Erkin'in,bu gelişmeler sonrası dümeni Galatasaray'a kırdı. Cimbom ile Caner arasında görüşmeler hızlandı.

PAZARLIKLAR OLUMLU İLERLİYOR

G.Saray'ın Caner Erkin'e Fenerbahçe'den daha iyi bir teklif sunduğu ortaya çıktı. Taraflar arasında geçen temaslar sonucu Caner, Sarı-Kırmızılılar'a imza atmaya bir adım daha yaklaştı.

10 YIL SONRA 'PARÇALI'YI GİYEBİLİR

Galatasaray'a anlaşmaya yakın olan Caner Erkin, 2009- 2010 sezonunda kiralık olarak Galatasaray'da oynamıştı. 32 yaşındaki sol bek 10 yıl sonra yeniden sarı kırmızılı formayı giyebilir

ELNENY İÇİN DE DEVREDE

Lemına'nın yerine arayışlara başlayan Galatasaray'da menajerinin gündeme getirdiği Muhammed Elneny ismi Terim'in dikkatini çekti. Mısırlı oyuncunun kendi sistemine uyabileceğini ifade etti. Eğer Elneny, Beşiktaş'la kesin olarak anlaşamazsa Galatasaray devreye girecek. (Takvim)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder