Al Musrati ile beraber istendi! Ocak'ta olmadı ancak Haziran'da iş bitiyor - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Al Musrati ile beraber istendi! Ocak'ta olmadı ancak Haziran'da iş bitiyor

Share This

Beşiktaş'ta gözler yeniden Sebastian Coates'in üstüne yöneldi. Sezon başında da gündeme gelen Sporting'in 33 yaşındaki Uruguaylı defans oyuncusunu izleyen Samet Aybaba olumlu rapor vermişti. Dün de siyah-beyazlıların transfer komitesi başkanı Hüseyin Yücel kendisini işaret etti.

Beşiktaş'ta transfer komitesi Başkanı Hüseyin Yücel sürpriz bir açıklama yaptı.
 
* Stoper ve sağ bek transferlerini tamamlamaya yaklaştık. Bu iki pozisyon için temaslarımızda sona yaklaştık.
 
Bu açıklama sonrasında Samet Aybaba'nın son haftalarda izlediği maçlarda muhtemel stoper ve sağ bek adayları gündeme geldi. Özellikle Portekiz'deki izlediği maçlar çok daha dikkat çekici hale geldi.
 
Fernando Santos'un üzerinde durduğu tecrübeli ve lider oyuncu konumuna uyan stoper olarak Sporting'le sözleşmesi sezon sonunda biten Sebastian Coates ismi ön plana çıktı. Sporting'le bir yıl daha sözleşme opisyonu var. Ancak iki taraf da ayrılığı daha çok düşünüyor.
 
Bir de üstüne üstlük Boca Juniors Başkanı Riquelme'nin önerdiklerini açıklamasından sonra Coates ismi Beşiktaş için çok daha dikkat çekici hale gelebilir.
 
Aslında Coates, Ocak ayında Beşiktaş'ın gündemindeydi. Al-Musrati'yı Türkiye'de ilk kez duyuran Fotospor, Uruguaylı stoperi de yazmıştı. Ancak Coates sezonu Sporting'te tamamlamak isteyince yaz transfer dönemi için gündemde kalmaya devam etmişti. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder