Beşiktaş'ta 25 milyon euro'luk veda! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta 25 milyon euro'luk veda!

Share This

Beşiktaş yönetimi, sezon başında oluşturulan kadronun takım olmaktan uzak, maliyetinin de faydasının katbekat üzerinde olduğu düşüncesinde. Bu nedenle gelecek yılın planlaması 4 yabancı, 6 da yerli olmak üzere 10 takviye üzerine kuruldu.

Ayrılacak oyuncu sayısı ise 10'un üzerinde olacak. Gönderilecek oyuncuların sadece garanti ücret maliyeti yaklaşık olarak 25 milyon euro'yu buluyor.

MALİYET AZALTILACAK

Siyahbeyazlı yönetim, 50 milyon euro'ya yaklaşan yıllık ücret maliyetini daha doğru bir kadro planlamasıyla azaltıp, takım kalitesini yukarı taşımak istiyor.

KADRODA DÜŞÜNÜLMEYENLER

Siyah-beyazlılarda Ante Rebic, Rachid Ghezzal, Alex-Oxlade Chamberlain, Daniel Amartey, Jonas Svensson, Cenk Tosun, Umut Meraş, Kerem Atakan Kesgin ile birlikte kiralık olarak farklı takımlarda bulunan Valentin Rosier, Jean Onana, Javi Montero, Badra Cisse kadro planlamasında düşünülmüyor. Vincent Aboubakar'ın durumu ise belirsiz.

TAKIMDA KALACAKLAR

Yönetim sezon sonu için Mert Günok, Semih Kılıçsoy, Ernest Muçi ve Al-Musrati dışındaki tüm oyunculara açık kapı bıraktı. Siyah-beyazlı idareciler, futbolcuların menajerlerine de bu konuyu teker teker iletmeye başladı.

COLLEY İÇİN BEKLENTİ

Son olarak Omar Colley için oyuncunun menajerine teklif gelirse değerlendirebilecekleri söylendi. Bu sezon özellikle attığı 7 golle dikkat çeken 31 yaşındaki stoper için 4 milyon Euro bonservis bedeli belirlendi. [Sabah]

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder