BEŞİKTAŞ HABERLERİ - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

BEŞİKTAŞ HABERLERİ



bjk haber

Tarihi yıllara dayanan, Türk sporu ve futbolunun öncüsü Beşiktaş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika transfer gelişmelerini takip ederek diğer branşlar hakkındaki bilgilere ulaşabilir, ntvspor, ligtv, fanatik, fotomaç bjk ve son dakika gibi haber kaynaklarının Beşiktaş haberlerini takip edebilirsiniz.


siyahlabeyaz | İstanbul'da 1903 senesinde ilk olarak Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kurulmasının ardından 26 Ocak 1911 tarihinde Beyoğlu Mutasarrıfı Muhittin Bey'in de teşvikiyle ismi Beşiktaş Osmanlı Jimnastik Kulübü, olarak tescil edilen ve ilk Türk Spor kulübü olma hakkına sahip olan Beşiktaş, haberleri ile günümüzde artık hem ülkemizde hemde dünyada çok büyük bir popülariteye sahiptir.


Bu anlamda diğer branşlarda da yapılan son dakika haberler ile de her zaman önde olmasıyla dikkat çeken Beşiktaş daha çok futbol şubesiyle tanınmaktadır. Türkiye'de futbolun profesyonel hale gelmesinin ardından şampiyonluk elde eden 5 kulüpten birisi olan Beşiktaş, basketbol, hentbol, voleybol, tekerlekli sandalye basketbol, jimnastik, boks, satranç gibi branşlarda da Türk sporuna öncülük etmektedir.

Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri 


Sizlerde tüm branşlar olmak üzere tanınmış ve sevilen Beşiktaşlı köşe yazarlarını, Beşiktaş'la ilgili tüm haberleri ve son dakika gelişmelerini foto galeri ve videoları siyahlabeyaz.net sitesinden takip edebilir siyah beyazlı takımın kadro, fikstür, puan durumu, maç sonuçları ve istatistiki bilgilerinden haberdar olabilirsiniz.

Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?


Ayrıca Beşiktaş haberlerinin yanı sıra Beşiktaş amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilir tribünler tarafından söylenen ve taraftarlarımızın çok sevdiği çarşı'ya ait  Beşiktaş marşlarının video ve sözlerine siyahlabeyaz.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

son dakika beşiktaş transfer haberleri

Beşiktaş haberleri son dakika

Son dönemde sosyal medyada Beşiktaş'ın gücünü geçmiş yıllara oranla çok daha ileri seviyeye taşımış olması taraftarının da kulübe daha güvenle bakmasını sağlamış durumda. Bu anlamda Beşiktaş'ın resmi hesaplarından yapılan haber, resim ve video paylaşımları, transfer dönemlerinde siyah beyazlı takipçilerinin kalbinde çok farklı bir yer edinmesine neden olmakta.

Beşiktaş amblemi hakkında bilmeniz gereken her şey...


Come to Beşiktaş Haberleri

İlk olarak siyah beyazlı taraftarlar tarafından transferine sıcak bakılan bir transfer için yüzbinlerce mesajı göndererek Instagram üzerinde ortaya atılan, dakikalar içerisinde çığ gibi büyüyerek kalpleri fetheden şimdilerde ise adına videolar çekilerek kulübumüz tarafından resmileştirilerek forma lansmanlarından tutunda transfer dönemlerinde dünyanın en önemli yıldızlarının o asil formayı giymesine ve Beşiktaş amblemini göğsünde taşımasına neden olacak bir proje haline geldi "come to Beşiktaş". Beşiktaş haberleri içerisinde de artık bir konu başlığı olarak yer alan "come to Beşiktaş" sloganı ile Pepe, Domagoj Vida, Jeremain Lens, Alvaro Negredo, Vagner Love gibi dünya yıldızları Beşiktaş camiasının bir parçası olmuş durumda.

Beşiktaş marşı, sözleri ve videoları


Beşiktaş muhabir haberleri

Sosyal medyanın gelişmesinin Beşiktaş haberleri açısından bir artı yönü de taraftarların artık takipçisi oldukları, bjk tv programlarından severek izledikleri muhabirlerin Beşiktaş haberleri ve son dakika gelişmeleri ile ilgili verdikleri bilgileri daha rahat, hızlı ve doğru şekilde takip edebiliyor olmaları. Serdar Sarıdağ, Fırat Günayer, Hakan Gündoğar, Ertan Süzgün, Şafak Malatya ve daha bir çok güvenilir ismin Beşiktaş transfer haberleri son dakika gelişmelerini özellikle twitter hesapları üzerinden takip etmek mümkün...

Günün Beşiktaş Haberleri için tıklayınız...







Hiç yorum yok:

Yorum Gönder