BIRAKMAM SENİ - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

BIRAKMAM SENİ

Bırakmam Seni Kampanyası Nedir?

Yılların birikimi ve konjonktürün etkisiyle Bir çok spor kulübü gibi Beşiktaş’ımız da finansal güçlük içinde bulunuyor.

Büyük Beşiktaş’ımızın öz değerlerinden güç alan, geçmişi bilerek geleceğe odaklanan bu “Destek Kampanyası”nı tüm Beşiktaşlıların kulübümüzün geleceğine güvenle bakmaları için düzenledik.

Bu Kampanyaya herkes kendi gücü ve ölçüsü içinde katılabilecek, adını Beşiktaş’ımızın tarihine yazdırabilecektir. Burada en önemli kriter, desteğinizin sürekliliğidir.

Tüm Beşiktaşlıları ve Beşiktaş’ı bu ülkenin değeri ve 117 yıllık çınarı olarak görenleri “Beşiktaş’a Destekte Bulunma Hakkını Kullanmaya” davet ediyoruz.

Kampanya ne kadar sürecek?

Kampanyamız 1 yıl sürecektir.

Kampanyaya katılım koşulları nedir?

Kampanyamıza maddi ve manevi destek verebilecek herkes katılabilir.

Nerelerden ve nasıl destek olabilirim?

Web sayfamızdaki dijital ödeme sisteminden, Kredi Kartı ile istediğiniz tutarda ve süreklilikte desteğinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nda bulunan “Beşiktaş Kampanya Hesapları”na havale veya EFT yapabilir, bankanın gişe ve ATM’leri aracılığıyla katkıda bulunabilirsiniz.

Yine Ziraat Bankası’nın internet bankacılığı ve mobil uygulamalarından düzenli ödeme talimatı vererek destekte bulunabilirsiniz.

Tüm mobil operatörler üzerinden kısa mesaj (SMS) yolu ile destekte bulunabilirsiniz. Mesaj numarası tüm operatörlerde 1903’dür. Bir SMS ile yapılacak destek tutarı 20 TL'dir.

PTT şubelerinden 19031903 numaralı Posta Çeki Hesabına dilediğiniz tutarda destekte bulunabilirsiniz.


Kampanya kapsamında nakdi destek dışında nasıl destek olabilirim?

Büyük Beşiktaş’ımıza gönül verenler, Kampanyamızın duyurulmasında etraflarındaki kişileri, destek olmaya ikna ederek katkı sağlayabilirler.

Sevdikleriniz için anlamlı yıldönümlerinde, Beşiktaş’a destek hesaplarını hediyeye dönüştürerek kampanyamızın bir parçası olabilirsiniz.

BEŞİKTAŞ BAŞKANI AHMET NUR ÇEBİ BIRAKMAM SENİ KAMPANYASINI DUYURDU!


Kampanya için nasıl gönüllü olabilirim?

İletişim bilgilerinizin ve kısa özgeçmişinizin olduğu bir bilgilendirme formunu bilgi@birakmamseni.org adresine iletebilirsiniz. Değerlendirme aşamasından sonra en yakın Derneğimiz ile iletişime geçmeniz sağlanarak Kampanya çalışmalarımıza gönüllü olarak katılımınız sağlanacaktır.

Kampanya Standları nedir? Standlar nerelere açılacak? Her İl'de standlar olacak mı?

Kampanyamızın tüm Türkiye’de tanıtılıp farkındalık oluşturulabilmesi için, ilk aşamada Derneklerimizin bulunduğu illerde standlarımız olacak. Standların ayrıntılı bilgisini ilerleyen zamanlarda www.birakmamseni.org web sitesinden öğrenebilirsiniz.


Dernek ya da stand açtığınız noktalar aracılığı ile Kampanyaya destekte bulunabilir miyim?

Derneklerimiz ve standlarımızdan Kampanyamıza ilişkin ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Moral desteğiniz bizim için değerlidir. Ancak maddi desteklerinizi Kredi Kartı ile hemen www.birakmamseni.org web sitesi üzerinden veya Kampanya dâhilindeki Bankalara Havale/EFT yoluyla ve SMS gönderimi ile yapabilirsiniz.

Yurt içinde nakit bağışımı hangi kanallardan yapabilirim?

Havale /EFT yapabileceğiniz Banka Hesap Numaralarımıza www.birakmamseni.org/eft-havale-ile-destek sayfasından erişebilirsiniz.

Desteğimin gerçekleştiğini nasıl öğrenebilirim?

Yaptığınız destekleri; Kredi Kartı için işlemleriniz tamamlandığında ekrana gelen Teşekkür Sertifikanız,
SMS desteğinizi Mobil numaranıza gelen teşekkür mesajı ile teyit edebilirsiniz.
Banka Havale/EFT ve Posta Çeki ile yapılan ödemelerde yapılan desteklerde dekontunuzu almayı unutmayınız.


Kulübe üye olarak da kampanyaya destek olabilir miyim?

Kampanya herkesin kendi imkanları ölçüsünde Büyük Beşiktaş’ımıza maddi destek olmasıdır. Bu Kampanya için üye olma zorunluluğu yoktur. Ancak bu dönemde Beşiktaş Kongre üyesi olarak da Kulübümüze destek olabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız.

Kampanya için toplanan destekler nerelerde kullanılacak?

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün tüm spor branşlarının gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkı sağlamak amacıyla şeffaf, hesap verebilir ve dürüst bir yönetim anlayışıyla kullanılacaktır.

Kampanyaya destek olduğum zaman vergi muafiyetinden yararlanabilir miyim?

Evet. Gerçek kişi ve kurumsal destekler için vergi katkısı mevcuttur. Katkınızı, şahsınız veya kurumunuz adına, bağış, sponsorluk veya reklam olarak üç farklı yöntemle gerçekleştirebilirsiniz.
Sağlayacağınız değerli katkı ile ilgili vergi muafiyeti konusunda özet dokümanımızı, mail adresinizi de belirttiğiniz bilgi@birakmamseni.org adresimizden talepte bulunmanız halinde size yönlendirebiliriz.

Yaptığım desteğe karşılık ne alacağım?

Her destekçimiz, miktarına bakılmaksızın oluşturulacak kampanya etkinliklerinde ve iletişiminde yer alma imkânı bulabilecektir.
Bunun için Kredi Kartı dışındaki ödeme kanallarımızdan yapılan destekler için Destekçilerimizin bilgi@birakmamseni.org mail adresimize;
Konu bölümüne Havale/EFT yazıp, isim ve soy isim bilgisi ile ödeme belgelerini,
Konu bölümüne SMS yazıp, isim ve soy isim bilgisi ile telefonlarına gelen teşekkür mesajı ekran görüntüsünü,
Konu bölümüne Posta Çeki yazıp, isim ve soy isim bilgisi ile ödeme belgelerini
İletmeleri gerekmektedir.

Destek yaptığım bilinecek mi?

Destekçimizden aksine bir talep gelmediği takdirde, Kampanyaya katılan ve bize ismi ulaşan her bir Destekçimiz, kampanya kayıtlarında Büyük Beşiktaş tarihine geçecek şekilde yer alacaktır.
Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder