Hakkımızda - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Hakkımızda


2009 yılında sosyal medya üzerinde Beşiktaş'lı taraftarlarla resim, video ve son dakika Beşiktaş haberleri paylaşmak üzere kurulan Siyahlabeyaz, hiçbir taraftar grubuna ait değildir. Sadece Beşiktaş'ı sever ve sadece Beşiktaş'ı destekler.


siyahlabeyaz | Siyah beyazlı taraftarlarla her zaman bir bütünlük içerisinde ve kulübün çıkarları doğrultusunda paylaşımlarına devam eden siyahlabeyaz 2015 yılının son dönemi itibarı ile Beşiktaş Haberleri başlığı altında siyah beyazlı taraftarlara son dakika ve güncel Beşiktaş haberlerini vermek hedefinde siyahlabeyaz.net sitesini hayata geçirdi

Güncel ve son dakika Beşiktaş haberlerini, Beşiktaş video ve resimlerini, maç analizlerini, ropörtajları, usta spor yazarlarının köşe yazılarını ve Beşiktaş değerlendirmelerini bir araya getiren Siyahlabeyaz yaklaşık 4 yılı aşkın süredir ise bu konudaki varlığını camia içerisinde sürdürmektedir.

Sosyal medya hesapları ile Beşiktaş haberlerini takipçileri ile paylaşan siyahlabeyaz ayrıca Beşiktaş'ın transferlerini, imza törenlerini, canlı maç ve özetleri de siteden paylaşmaktadır. (Siyahlabeyaz)

Tüm Güncel ve Son Dakika Beşiktaş Haberleri için Siyahlabeyaz...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder