Künye - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Künye

siyahlabeyaz.net | Beşiktaş Haberleri Künye


İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
Siyahlabeyaz adına / 

HABER MÜDÜRÜ / Editor in Chief

GENEL KOORDİNATÖR / General Coordinator
Atilla Çelikkol   /   atilla@siyahlabeyaz.net

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Oğuz Akdeniz   /   oguz@siyahlabeyaz.net
Atilla Çelikkol   /   atilla@siyahlabeyaz.net

GECE EDİTÖRÜ / Night-Shift Editor

YAZARLAR / Columnists
Oğuz Akdeniz oguz@siyahlabeyaz.net
Bora Özkan bora@siyahlabeyaz.net

HUKUK DANIŞMANI / Law Officer
Aslı İstanbullu (..... Hukuk Bürosu)   /   ....................

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor
Mehmet Topakkaya

REKLAM REZERVASYON / Advertisement
Atilla Çelikkol   /   atilla@siyahlabeyaz.net

SİSTEM YÖNETİMİ VE YER SAĞLAYICI / Software and Hosting
Sitemiz Google blogspot Blogger altyapısı kullanmaktadır
Domain https://premium.wix.com tarafından sağlanmaktadır.
Mail altyapısı https://mail.zoho.com tarafından sağlanmaktadır
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Site adı  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

SOSYAL MEDYA / Social Media
Facebook   /   facebook.com/siyahlabeyaz12
Twitter   / twitter.com/siyahlabeyaz12
Instagram   /   instagram.com/siyahlabeyaznet

İLETİŞİM / Contact
Adres: Bedri Rahmi Eyüboğlu Sok. Kalamış / Kadıköy - İstanbul
E-Posta:SİTE KULLANIM ŞARTLARI, YAYIN İLKELERİ ve GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyright 2018-2019 siyahlabeyaz.net tüm hakları saklıdır. Sitemizi kullanarak kullanıcı şartları ve gizlilik ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız. İçeriklerimizi kullanmak isteyen 3. kişiler yayın haklarımızı ve telif kurallarımızı peşinen kabul etmiş sayılır. Site içerisinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları yasalarca korunmaktadır. İçerikler, izinsiz ve ticari amaçlarla herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. Ancak içerikler kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. siyahlabeyaz.net, Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir. Sitemiz basın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte olup özgün habercilik ilkesine dayalı sistemde çalışmaktadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site, harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur.

Daha fazla bilgi için tıklayın;
Site Kullanım Şartları sayfası.
Gizlilik Bildirimi sayfası.

EDITORIAL POLICY & PRIVACY POLICY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Siyahla Beyaz. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. siyahlabeyaz.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siyahlabeyaz.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siyahlabeyaz.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siyahlabeyaz.net and its services. When you use siyahlabeyaz.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the siyahlabeyaz.net cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER / LEGAL NOTICES
siyahlabeyaz.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telife konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, siyahlabeyaz12@gmail.com e-posta adresinden veya İletişim Formu ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatlarımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. Hukuki bildirimlerinizin değerlendirilmesi hakkında daha fazla detay için lütfen tıklayınız.