Ümit Özat'tan Şenol Güneş'e büyük tepki! 90+3'te o an... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Ümit Özat'tan Şenol Güneş'e büyük tepki! 90+3'te o an...

Share This

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, her zaman olduğu gibi Beşiktaş maçının son dakikalarında Şenol Güneş'e büyük tepki gösterdi. 


siyahlabeyaz | Beşiktaş - Gençlerbirliği maçının son dakikaları kelimenin tam anlamıyla nefes kesti. İki takım teknik direktörleri Şenol Güneş ile Ümit Özat arasında saha kenarında gerginlik yaşandı. Şenol Güneş, 90+3'te Ahmet Oğuz'un taç atışı kullandığı esnada saha kenarından oyuncularını uyarında Ahmet taç atışını kullanamadı. Bu esnada dördüncü hakem Şenol Güneş'i uyardı. Ümit Özat ise bu duruma büyük tepki gösterdi.


Ümit Özat - Şenol Güneş tartışması
Beşiktaş Teknik Dİrektörü Şenol Güneş, Gençlerbirliği maçının son dakikalarında skorun 1-0 devam ettiği anlarda saha kenarında oyuncularını uyardı. Ancak bu esnada Ahmet Oğuz taç atışı kullanmaya çalışırken Şenol Güneş'in engeli sonucunda atışı kullanamadı. Dördüncü hakem Arda Kardeşler, Şenol Güneş'i biraz daha geriye aldı.

Ümit Özat ise Şenol Güneş'in bu hareketlerine çok sinirlendi ve saha kenarından hem hakem, hem de Şenol Güneş'e büyük tepki gösterdi. (Futbol Arena)