Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » Gökhan Keskin : "Onun gibi stoper görmedim"


siyahlabeyaz 12:02:00 0

Savunmanın hattını daha da güçlendirmek isteyen Şampiyon Beşiktaş, Arjantin'in Lanus takımında oynayan Paraguaylı milli futbolcu Gustavo Gomez'in transferi için Gökhan Keskinden gelen onaya istinaden harekete geçti


Gökhan Keskin'den gelen "Dünyanın her yerinde sayısız maç izledim, Gustavo Gomez gibi stoper görmedim" şeklindeki rapor sonrası teknik heyetin de onayını alan Beşiktaş yönetimi, 23 yaşındaki oyuncu Gustavo Gomez'i renklerine bağlamak için kıran kırana pazarlık yapıyor.

Beşiktaş'ın zor gözüken tüm transferler girişimlerinin çözüme ulaşmasında katkısı olan kulübün idari menajeri Ali Naibi, Copa Amerika'da Paraguay Milli Takımı'yla mücadele eden Gustavo Gomez'in transfer görüşmelerini yapmak için ABD'ye gitti. Bir süredir burada temaslarını sürdüren Ali Naibi, 1.87 boyundaki savunmacıyı Beşiktaş'a getirmek adına çok yoğun çaba sarf ediyor.


TALİPLERİ ÇOK
Porto, Sevilla, Benfica, Valencia ve Boca Juniors'ın da talip olduğu iddia edilen Gustavo Gomez'i elinden kaçırmak istemeyen Beşiktaş, genç oyuncu Gustavo Gomez'in menajeri ve kulübüyle yaptığı görüşmelerle fiyatları olabildiğince aşağı çekmeye çalışıyor.

Kaynak : Vatan

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak