Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » » » Demirören’den şaka gibi açıklama! “Caner ve Emre olayı…”


siyahlabeyaz 18:40:00 0

Merkez Hakem Kurulu’nun hakem atamaları, “hakemler değişti” iddiaları ve Emre Belözoğlu’nun cezası hakkında Yıldırım Demirören ilk kez konuştu.


siyahlabeyaz | TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Habertürk Gazetesi’nden Serdar Ali Çelikler’e konuştu.

İşte Çelikler’in yazısı ve Demirören’in açıklamaları:
Önceki gün köşemde Yıldırım Demirören’e 6 adet soru sormuş ve bu konular hakkında tatminkâr cevaplar vermesi gerektiğini söylemiştim. Dün Sayın Demirören’i aradım ve yanıtlarını almak istediğimi söyledim.


Kendisi de yakında bir TV kanalına röportaj vereceğini ve konuşacağını söyledi ama bana da bir takım yanıtlar verdi.

Öncelikle “Eski Türkiye’deki oyunları yeni Türkiye’de kimseye yaptırmam” diyerek söze girdi. “Kimse hakemler hakkında açıklama yapıp oynanacak maçlar üzerinden baskı kurmaya kalkmasın, bu numaralar eskide kaldı” dedi. Sezon sonuna kadar MHK’de bir değişim olmayacağını da söyledi.

‘TEBLİGATTAN SONRA HİÇ HAKEM DEĞİŞTİRMEDİK’
Mustafa Çulcu’nun “Hakemler değiştirildi” iddiasına da yanıt verdi ve “Tebligat yapıldıktan sonra bugüne kadar hiç hakem değişmedi. Tebligat yapılana kadar da birçok hakemin isminin bir maç için geçebilir. Bu maç için şunu mu verelim bunu mu tartışması yapılmıştır ama tebligat sonrası değişiklik olmadı. İddia sahipleri ispatla mükelleftir” dedi.

‘EMRE’NİN CEZASI VİCDANİ DEĞİL HUKUKİ’
Caner Erkin-Emre Belözoğlu cezaları konusunda ise “Caner’e verilen ceza hakemin görmediği alan üzerineydi. Emre meselesinde hakemin alanı içerisinde ve hakemin raporuna bağlı kalıyoruz. Vicdani değilse de hukuki” yanıtını verdi. Beşiktaş’tan alacağı ile ilgili daha önce açıklama yaptığını söyleyip Terim ile davanın kendisi ile ilgili değil kurumsal bir durum olduğunu belirtti. (Serdar Ali Çelikler / Habertürk)

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt