Çakar'dan Kocaman'a tepki! "Bu kurnazlık, sen Beşiktaş'ı Ali Palabıyık ile yendin" - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Çakar'dan Kocaman'a tepki! "Bu kurnazlık, sen Beşiktaş'ı Ali Palabıyık ile yendin"

Share This

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Osmanlıspor maçının ardından ligdeki Beşiktaş karşılaşmasının hakemi Cüneyt Çakır'ı eleştirmesine eski hakem Ahmet Çakar'dan Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında flaş bir yanıt geldi.


siyahlabeyaz | İşte o eleştiriler...


KOCAMAN: "ÇAKIR'IN YÜZÜNDEN BEŞİKTAŞ'IN GERİSİNDEYİZ"
Aykut Kocaman'ın, "Beşiktaş ile ikili averajda gerideyiz. Cüneyt Çakır için ne söylemem gerekir bilmyorum ama bariz sarı kartlık faulün devamında yediğimiz gol ve ikili averajda gerideyiz." sözleri gündem yaratırken, Ahmet Çakar'ın Kocaman'la ilgili sözleri de dikkat çekti.

"BU KURNAZLIK, SEN BEŞİKTAŞ'IN İLK YARI HAKEM ALİ PALABIYIK İLE YENDİN"
Ahmet Çakar, Aykut Kocaman'ı ağır şekilde eleştirirken, "Bu kurnazlık. Sen Beşiktaş'ı ilk yarı hakem Ali Palabıyık ile yendin. Aykut Kocaman, bayram değil, seyran değil Cüneyt Çakır'ın adını neden söylüyor biliyor musunuz? İşte bunlar şeytanlık, cinlik, bunlar hoş şeyler değil. Çünkü Gençlerbirliği - Galatasaray maçını Cüneyt Çakır yönetecek. Aykut Kocaman bu tıynetli biri." diye konuştu. (Haber1903)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad