Fikret Orman: "Şampiyonluğumuz ara vermeden devam edecektir" - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Fikret Orman: "Şampiyonluğumuz ara vermeden devam edecektir"

Share This

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlıların hentbol şubesinin 40. yıl balosunda açıklamalarda bulundu. 


siyahlabeyaz | Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlıların Hentbol Şubesinin 40. yıl balosuna katıldı ve önemli açıklamalarda. Baloya siyah beyazlı camiadan birçok önemli isim katılırken, Başkan Fikret Orman Akatlar No:1903 Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisleri'nde yapılan gecede konuştu.


"MÜTHİŞ İŞLER YAPIYORLAR"
Değerli büyük Beşiktaş ailesine mensup Hentbol camiamız, bugün özel bir gün hepimiz için. Ben ve benden önce başkanlık yapanların, yönetim kurulumuzun çok büyük emeği oldu. Dışarıdan da destekleyen çok insanlarımız oldu, çok emekleri oldu. Eski yöneticilerimizi aradım. Aramızdan ayrılanları da burada rahmetle anıyorum. Tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Böyle bir günde buluşup kutlamaya fırsatımız oldu. Ben de camia başkanı olarak hepinize çok teşekkür ediyorum. Bugün geldiğimiz süreçte Müfit hocanın çok büyük emeği var. Altı yıldır beraber çalışıyoruz. 32 kupa almışlar tüm ekibiyle beraber. Tüm takımı tebrik ediyorum. Müthiş işler yapıyorlar. Bugün Hentbolda çıkan bir  kanunla beraber, hem tesis yatırımlarımızı hem de Beşiktaşımızın uluslararası başarılarına daha fazla yatırım yapmak istiyoruz. Mogaz, Aygaz grubu ile hep beraber el ele yola çıktık. Hiç elimizi bırakmadılar. Çok teşekkür ediyoruz. Nice başarılarla bu çocuklar, hem sizi hem de Beşiktaş camiasını sevindirirler.

"ŞAMPİYONLUĞUMUZ ARA VERMEDEN DEVAM EDECEKTİR"
Hentbol takımımız inanılmaz başarılara imza attı. 2017-18 Türkiye Kupası şampiyonluğu, Şampiyonlar Ligi'nde olaganüstü başarılarımızdan dolayı oyuncularımıza, idari ve teknik kadromuza sonsuz teşekkür ediyorum.  Ben Başkanımıza 2012 yılından itibaren elnden gelen tüm maddi, manevi destek için kendilerine burada teşekkür ediyorum. Mogaz ailesine de çok teşekkür ediyorum. Mogaz'ın desteğiyle Türkiye liglerinde gösterdiğiniz başarıyı Avrupa'da da göstereceğinize inanıyorum. Bu başarılarımızın 40. yılını kutluyoruz. Şampiyonluğumuz ara vermeden devam edecektir, hepinize çok teşekkür ediyorum. (Futbol Arena)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad