Orlando basını : Cyle Larin Beşiktaş'ta şöhreti ve parayı katladı! - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Orlando basını : Cyle Larin Beşiktaş'ta şöhreti ve parayı katladı!

Share This

Orlando basını, “Doğru stratejiyle Beşiktaş’a giderek hem ücretini hem şöhretini katladı. Yıllık 150 bin dolar kazanırken, 1.6 milyon dolar alacak” diye yazdı.


siyahlabeyaz | Göztepe karşısında ilk kez forma şansı bulan ve ilk kez topla buluşmasında ilk golünü atan Cyle Larin’in başarısı Orlando’da ses getirdi.


Orlando basını, Kanadalı oyuncunun doğru bir stratejiyle Beşiktaş’a gitmeyi başardığını ve şöhretli bir gelecek için ilk adımları attığını ifade etti. Transfer sürecinde Larin’in, Beşiktaş’la anlaşıp Orlando’yu da ikna ettiği hatırlatılan haberde şu ifadelere yer verildi: Larin’in stratejisi işe yaradı ve daha iyi bir sözleşme için hedefine ulaştı. Açıkçası Larin burada yılda 150 bin dolar kazanıyordu.

DAVA AÇILMALIYDI
Beşiktaş’ta sadece yarım sezon için 750 bin euro alacak, gelecek yıl da 1.6 milyon dolarlık bir kazanç sağlayacak. Onun için iyi bir nokta ama belki de Orlando anlaşmayıp, dava açmalıydı. (Akşam)

Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad