Serkan Reçber geldi! transferde sürpriz isim öne çıktı - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Serkan Reçber geldi! transferde sürpriz isim öne çıktı

Share This

Serkan Reçber’le sözleşme imzalanması Önder Özen benzeri tepkilerin ortaya çıkmasına neden oldu…


siyahlabeyaz | Serkan Reçber’in, Beşiktaş'ta scout ve altyapı geliştirme sorumlusu olarak görev yapacağının açıklanması ise TRT Spor’da yaptığı programda beğendiğini söylediği Roger Assale ismini gündeme getirdi. Young Boys formasıyla 27 maçta 12 gol ve 11 asiste oynayan 1.67 boyundaki 25 yaşındaki oyuncu için Reçber övgü dolu sözler söylemişti.


Beşiktaşlıların, F.Bahçeli olduğu için takımın başına getirildiğinde büyük tepki verdiği Önder Özen de tartışmalı pek çok transfere imza atmıştı. Özen’in aldırdığı başta Pedro Franco ve Michael Eneramo olmak üzere; Dentinho, Escude, Niang, McGregor, Uğur Boral, Jeremain Jones ve Danny Nounkeou oynadıkları futbol, kendilerine ödenen rakamlar ve transfer süreçlerinde yaşanan pek çok sıkıntı yüzünden uzun süreler konuşulmuştu.

REÇBER GELDİ, GÜNEŞ KESKİN’İ AVUSTURYA’YA YOLLADI
Bu arada Serkan Reçber’in görev tanımı scout şefi ve alt yapı sorumlusu olarak açıklandı. Başkan Fikret Orman’ın ise Reçber’e göstereceği performansla doğru orantılı olarak değişik görevler, hatta sportif direktörlük görevini dahi vadettiği bildirildi. Reçber görevlendirmesinden Şenol Güneş’in haberdar olmadığı iddiası da gündeme geldi. Tecrübeli teknik adamın takım Akhisar deplasmanına giderken Gökhan Keskin’i de Salzburg-Lazio UEFA Avrupa Kupası maçını izlemekle görevlendirdiği bildirildi. (Fotospor)


Beşiktaş Amblemi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak için tıklayınız...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad