Ali Ece : "Şenol Güneş gidecek algısı yapanlar taraftardan nasıl bir bacak arası çalım yediklerini hissettiler mi?" - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Ali Ece : "Şenol Güneş gidecek algısı yapanlar taraftardan nasıl bir bacak arası çalım yediklerini hissettiler mi?"

Share This

Fanatik gazetesi yazarlarından usta spor yazarı Ali Ece, dün akşam oynanan ve 2-0 tamamlanan Beşiktaş - Kayserispor mücadelesini çarpıcı bir şekilde değerlendirdi.


siyahlabeyaz | Kulübün tek sahibi var: O da taraftar. Sezon başından beri Şenol Güneş’in ayrılmasını istedikleri için sürekli “Gidecek, gitsin, gitmeli” algısı yapanlar nasıl bir bacak arası çalım yediklerini hissettiler mi? Quaresma’nın rabona asisti, taraftarın golü eksi 0.1 kalitedeydi. Başka maçta atılsa, Adriano’nun golü haftanın golü seçilebilirdi. Lakin bu maçta 3 puandan da istatistikten de estetikten de çok daha değerli bir şey var: Taraftar futbol görgüsü konusunda, başarısız algıcılara 5 basar! Şenol Güneş’in Beşiktaş’a, Beşiktaş’ın da Şenol Güneş’e daha fazla neler katabileceğinin mesajını en net şekilde verdiler. Top artık Şenol Güneş’te: Hoca kendisinden nefret eden bir avuç kuru gürültücü ve sahiplerini boşverip onun 1000 katı güçteki sevgi saygı gösteren taraftara göre hareket etmeli, düşünmeli, sadece onları kaale almalı!


Gecenin sorusu
Sezon öncesi hakemlere göz testi yapılıyor mu? Yapılıyorsa Ray Charles mı yapıyor?

Maçın starı
Bu yağmurda, fırtınada, selde hafta içi Vodafone’a gelen taraftarlar

Maçın olayı
8. dakikada hakem Barış Şimşek’in Talisca’ya yaptığı faul. Hayır, Real Madridli Marcelo’nun eli kadar da küçük değil ki 1.91’lik Talisca!

Kısa mesaj
Beşiktaş 2018 yazında Gomez-Cenk-Ba kalibresinde santrfor alırsa 2019’da şampiyonluğun en büyük adayı olur. (Fanatik)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad