Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » Kartal, Atiba’nın alternatifini Süper Lig’de buldu


siyahlabeyaz 21:28:00 0

Yeni sezon transfer çalışmaları ve planlamalarına başlayan Beşiktaş’ta, Atiba’nın alternatifi olarak Osmanlısporlu Musa Çağıran düşünüldü.


siyahlabeyaz | Geçen sezon da siyah – beyazlı takımın gündeminde olan tecrübeli futbolcunun durumunun ancak lig bitiminden sonra netlik kazanacağı ifade edildi. Beşiktaş Yönetimi, Osmanlıspor ile maçı olduğu için Musa dosyasını lig bittikten sonra açmaya hazırlanıyor.


Çalışmalarına forvet bölgesinden başlayan ve Demba Ba ile Burak Yılmaz’ı transfer listesinde tutan siyah-beyazlı kulüp, bu oyuncular için sezon biter bitmez harekete geçecek. Transfer önceliğini Türkiye ligini yakından tanıyan isimler üzerinde kuran Beşiktaş, sağ bek için bir süre önce gündemine aldığı Bayern Münih’te oynayan Rafinha’dan, kulübüyle sözleşmesini uzatması nedeniyle vazgeçti.
Güneş’in tercihleri
Önce forvet hattını değiştirmek isteyen ve bu nedenle Demba Ba ile Burak Yılmaz isimlerini transfer listesine ekleyen Beşiktaş Transfer Komitesi, Şenol Güneş’in raporu doğrultusunda çalışmaların devam ettiriyor. Siyah-beyazlılar, transfer bütçesini de takımdan birkaç oyuncuyu satarak çıkarmaya çalışacak. (Milliyet)
«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak