Beşiktaş Quaresma, Pepe ve Vida ile ilgili çok tartışılacak bir karar aldı! - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Beşiktaş Quaresma, Pepe ve Vida ile ilgili çok tartışılacak bir karar aldı!

Share This

Beşiktaş Kulübü, üç yıldız futbolcu Quaresma, Pepe ve Vida ile ilgili çok tartışılacak bir karar aldı. Transferde kaynak arayışı içinde olan Beşiktaş tüm planlarını Quaresma-Pepe-Vida üçlüsü üzerine kurmaya başladı.


siyahlabeyaz | Bu oyuncuların Dünya Kupası’nda gösterdiği performans nedeniyle umutlanan siyah-beyazlı yönetimin ciddi bir teklif gelmesi halinde Vida, Quaresma ve Pepe ile yollarını ayırabileceği iddia edildi. 


Vida’nın daha genç olması nedeniyle satış konusunda önceliği 35 yaşındaki Pepe’den yana kullanmak isteyen yöneticiler son kararı oyunculara bırakacak. Siyah-beyazlılar takımda kalmak istemeleri durumunda üç oyuncuyu da kadrosunda tutacak. 

Başkan Fikret Orman’ın verdiği talimat doğrultusunda kulübe teklif getirecek olan menajerlere öncelikle futbolcuların ikna edilmesi şartı getirildi. Siyah-beyazlı yönetim bu üçlüden ikisinin bonservisle satılması durumunda transferde tamamen farklı bir strateji izleyecek. 

Bonservisi elinde olan isimleri tercih edecek olan Beşiktaş, deneyimli bir stoper, kaliteli bir 10 numara ve kendisini kanıtlamış bir santrfor takviyesiyle transfer dönemine damga vurmayı hedefliyor. Quaresma-Vida-Pepe üçlüsü takımda kalırsa siyah-beyazlılar, Negredo ve Vagner Love gibi gözden çıkarılan yabancı oyuncuları göndererek orta saha ve golcü transferi için bütçe oluşturacak.  Bu arada sağ bek konusunda da yoğun çalışma içinde olan yönetimin, Dünya Kupası bitene kadar bu bölge için transfer yapmayacağı aktarıldı. (Milliyet)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad