Portekiz'den çarpıcı açıklama! "Aboubakar, Quaresma ve Bas Dost transferleri...!" - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Portekiz'den çarpıcı açıklama! "Aboubakar, Quaresma ve Bas Dost transferleri...!"

Share This

Beşiktaş'ın eski oyuncusu Vincent Aboubakar yeniden Beşiktaş'a transfer olacak mı? İşte bu sorunun cevabını Portekiz gazetesi Record'ta çalışan Sergio Krinthinas yanıtlamaya çalıştı. Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına katılan Krinthinas, Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı.


siyahlabeyaz | İşte o açıklamalar...


'Aboubakar'ın kiralık olarak gelmesi...'
"Aboubakar'ın kiralık olarak Porto'dan ayrılmasını pek düşünmüyorum. Şampiyonlar Ligi'nde hedefi olan bir takım olarak bırakacağını sanmıyorum zaten başarılı bir dönem geçiriyor" ifadelerini kuıllandı.

'Quaresma Beşiktaş'ta mutlu'
"Quaresma çok fazla bu haberlerle ilgilenmiyor. Porto'da oynamak onun için bir opsiyon olabilir ama Beşiktaş'ta mutlu olduğunu düşünüyorum. Çok büyük parasal imkanlar olursa belkiş olabilir.

'Bas Dost Türkiye'de çok gol atar ama...'
"Bas Dost evet burada problemler yaşadı. UEFA ile sorunlar yaşadı, orada başkanlık değişimi olabilir. Almanya, İspanya ve İngiltere'den teklif geliyor. Sporting ciddi paralar ödemişti ve para kazanmadan gitmek istemiyor. Portekiz'de çok gol attı Türkiye'de çok başarılı olabilir."Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad