Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » » Şenol Güneş ikna oldu, Manuel Fernandes bitiyor!


siyahlabeyaz 12:21:00 0

Beşiktaş'ta yeni sezon transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Teknik direktör Şenol Güneş'in talebi üzerine ilk olarak 10 numara mevkiindeki eksikliği gidermek isteyen yönetim, önemli isimlerle temaslarını sürdürüyor. 


siyahlabeyaz | Bu arada sürpriz bir gelişme yaşandı ve daha önce önüne getirilen 'Manuel Fernandes' ismini veto eden teknik direktör Güneş'in, Portekizli yıldızın transferi konusunda ikna edildiği ortaya çıktı.


Güneş'in "İyi bir oyuncu olduğunu biliyorum. İki yönlü oynayabiliyor. Bizim ihtiyacımız olan o bölgede daha çok ara pası, hücum pası üretebilecek ayaklara ihtiyacımız var. Fernandes'i alırsanız hayır demem" dediği öğrenildi.

Güneş'in bu son dakika onayıyla birlikte Başkan Orman'ın eli biraz daha rahatladı. Şimdi geriye mali konuların kaldığı ifade edildi.

Lokomotif Moskova ile 1 senelik daha sözleşmesi bulunan ve bonservis değeri yaklaşık 5 milyon euro seviyelerinde olan Fernandes için siyah-beyazlıların 1.5 milyon euro gibi bir rakamı gözden çıkardığı ifade edildi. (Fotomaç)

«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak