Fatih Altaylı'dan garip sözler : "Fikret Orman ve Şenol Güneş gerginliği Beşiktaş'ı geçen yıl şampiyonluktan etti!" - siyahlabeyaz | Son Dakika ve Güncel Beşiktaş Haberleri Puan Durumu ve Fikstür

Post Top Ad

Fatih Altaylı'dan garip sözler : "Fikret Orman ve Şenol Güneş gerginliği Beşiktaş'ı geçen yıl şampiyonluktan etti!"

Share This

Gazeteci Fatih Altaylı, Beşiktaş kulübü başkanı Fikret Orman ile Şenol Güneş arasında olduğu iddia edilen gerginliğin sebeplerini açıkladı ve "Bu gerginlik Beşiktaş'ı geçen yıl şampiyonluktan etti" dedi!


siyahlabeyaz | Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'in Evkur Yeni Malatyaspor maçı sonrası saha zeminine ve hakem kararlarına itiraz etmesinden bir gün sonra Beşiktaş Başkan Fikret Orman, Şenol Güneş'ten farklı bir görüşü savundu. Orman, Beşiktaş takımının kendi hatalarını düzeltir şekilde olması gerektiğini bunu da hakeme veya başka bir şeye yormamaları gerektiğini söyledi.


"Beşiktaş'ı şampiyonluktan etti"
Fikret Orman ile Şenol Güneş arasında bir süredir yaşanan karşılıklı söylemleri eleştiren gazeteci Fatih Altaylı, " Böyle bir durumda Şenol Güneş'in takımda kalması zor. İkili arasındaki bu gerginlik geçen sene Beşiktaş'ı şampiyonluktan etti" dedi! (Fanatik)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Bottom Ad