2016-2017 SEZONU FORMALARI VE ANLAMLARI - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

‘‘Önce Biz Vardık’’ sloganı ile Adidas tarafından Kartal Yuvalarında bugün satışa çıkan Beşiktaş'ımızın yeni sezon formalarını taraftarımız için özel kılacak anlamları resmi sitemizde paylaşıldı.


Beşiktaş Futbol Takımlarının 2016-2017 futbol sezonunda giyeceği formalar

İç Saha Forması:
Beşiktaşımızın İç Saha Formasının tasarımında, kulübümüzün beyaz ağırlıklı forma geleneğine sadık kalınıyor. Forma, ince çizgili ön paneli ile hem nostaljik, hem de eskimeyen kolej modasına referansla modern bir görünüme sahip. İkonik 3 bant,  adidas’ın 2016-2017 futbol sezonuna ait tasarım dilinin en önemli unsurlarından biri olarak formanın yanlarında yer alıyor. Beyaz ağırlıklı bu tasarıma, koldaki kırmızı renk detayları ve siyah V yaka eşlik ediyor. Ensede yer alan bayrak görünümlü kırmızı-siyah şerit ise tasarımın göz alıcı unsurlarından biri olarak karşımıza çıkıyor.

Deplasman Forması:
Taraftarlarımızın çok sevdiği ve uzun süredir beklediği siyah “nostalji forma”, 2016-2017 futbol sezonunda taraftarlarlarımızla yeniden buluşuyor. Siyah Beyazlılarımızın, 1940’larda sahaya çıktığı ve ilerleyen yıllarda da farklı biçimlerde tekrar üretilen bu forma geçmişten aldığı gücü bugünün adidas teknolojisi ve modern tasarımıyla birleştiriyor. adidas’ın simgesi ikonik üç bant, bu formada, nostaljik tasarımın bütünlüğünü sağlayabilmek adına omuzlarda yer alıyor. Tasarımın beyaz kol ve V yakasına, ensedeki bayrak görünümlü siyah-beyaz şerit eşlik ediyor. Bu formanın kadınlara özel versiyonu da adidas 2016-17 Beşiktaş forma koleksiyonundaki yerini alıyor.

3. Forma:
adidas, 2016-2017 Beşiktaş 3. Forması için, bir yıllık aradan sonra koyu kırmızı tonlarını kullanıyor. adidas’ın 2016-2017 futbol sezonu tasarımlarına ait en çok öne çıkan unsurlardan biri olan ikonik 3 bant ise yine formanın yanlarında, bu kez beyaz olarak yer alıyor. V yaka ve kollardaki siyah detaylar ile ense kısmındaki bayrak görünümlü siyah-beyaz şerit, formanın güçlü duruşunu tamamlıyorlar. Şık tasarım detayları ile en ileri adidas teknolojisini birleştiren bu forma, çok hafif, özel bir kumaş yapısına sahip.

Kaynak : bjk.com.tr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder