Atiba'nın ücretine Bilic etkisi - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaşlı yöneticiler, West HamUnited ve Slaven Bilic’in ısrarla kadroda görmek istediği tecrübeli orta saha'nın aldığı yıllık ücretinde %70 oranında zam yapma kararı aldı


Beşiktaş bir yandan kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürürken, diğer yandan da takımdaki oyunculara gelen teklifleri değerlendiriyor. Teknik direktör Şenol Güneş, bazı oyunculara gitme izni verirken, bazılarının ise gönderilmemesi için yönetimden fedakarlık yapılmasını talep etti. Önce Gökhan Töre ve Veli Kavlak'ı isteyen ancak bu isteği henüz resmi başvuruya dönüştürmeyen Bilic'in takımı West Ham, gizli pazarlıklar yaparken bu kez de Atiba ve menajeri ile transfer pazarlığına girdi.

Gökhan Töre ve Veli Kavlak konusunda "Değerlerini bulurlarsa gönderebiliriz" diyen tecrübeli calıştırıcı Şenol Güneş'in, Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba'nın ise takımda tutulmasını istedi. Siyah-beyazlı yönetim, teknik direktör Şenol Güneş'in 'kesinlikle ve kesinlikle kalmasını istiyorum' diye rapor verdiği Atiba'ya, 2 yıllık yeni sözleşme teklif ederek yıllık ücretini de 1.7 milyon euro'ya çıkartmayı düşünüyor. Atiba için Slaven Bilic'in ekibi West Ham'ın senelik 2 milyon euro teklif ettiği ifade edildi.

Kaynak : Fotomaç

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder