Beşiktaş, Kolarov için Pep Guardiola'yı bekliyor - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş, Kolarov için Pep Guardiola'yı bekliyor

Share This

Beşiktaş’ın transfer listesinde üst sıralarda yer alan Kolarov’un geleceğini Pep Guardiola belirliyor. Manchester City'nin başına geçen efsane İspanyol teknik adam, Sırp savunmacıyı takımda istemez ise Beşiktaş, transferi bitirecek.


Transfer çalışmalarını sürdüren ve Şampiyonlar Ligidüzeyinde olan oyuncuları takıma katmak isteyen Beşiktaş’ta Aleksandar Kolarov ısrarı devam ediyor...

Siyah Beyazlılar’ın daha önce de temas kurduğu Sırp sol bekin kesinlikle alınmasını isteyen teknik direktör Şenol Güneş’in, yönetimle yaptığı görüşmede “Her türlü imkanımızı kullanıp bu oyuncuyu alalım. Bize çok faydalı olacaktır” dediği kaydedildi.

Beşiktaş kanadında gelişmeler bu şekildeyken, Aleksandar Kolarov ve Manchester City’de ise her şey yeni teknik direktör Pep Guardiola’ya bağlı.

TOSİC DE DEVREYE GİRDİ
Bu sezon İngiliz kulübünü çalıştıracak ve oldukça iddialı bir kadro kuracak olan Pep’in, Kolorov ile ilgili vereceği rapor Siyah-Beyazlılar’ın transferine yön verecek. İspanyol teknik adam eğer Kolarov’u takımda tutmak isterse Beşiktaş’ın transferden vazgeçmekten başka şansı kalmayacak. Ancak olası gönderilmesi kararı ile birlikte Siyah-Beyazlılar devreye girecek ve oyuncunun ya bonservisini alacak ya da kiralama yoluna gidecek. Öte yandan Sırp oyuncu Dusko Tosic’in de vatandaşı Kolarov ile bir görüşme yapıp Beşiktaş’ı anlattığı ve yeni sezonda Siyah-Beyazlı takımda oynamaya ikna ettiği belirtildi.

Kaynak : Habertürk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder