Daum : "Kalmayacak, Wolfsburgla anlaştı bile" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Daum : "Kalmayacak, Wolfsburgla anlaştı bile"

Share This

Daha önceki yıllarda Beşiktaş'ında başında görev yapan Alman teknik adam Daum, Mario Gomez'in transfer dedikoduları konusunda iddialı açıklamalarda bulundu"Gomez transferi her iki taraf içinde çok iyi bir karar oldu. Mario Gomez İtalya'da önemli sakatlıklar yaşayıp gelmişti ama Beşiktaş'a hem oyun stili hem de karakter kattı. Sportif anlamda çok uyduğunu düşünüyorum. Aslında Beşiktaş'ın tam aradığı forvetti bu. Gomez Beşiktaş sayesinde tekrar büyük bir oyuncu olduğunu hissetti. Sadece gol kralı olmadı şimdi bütün Avrupa kulüpleri peşinden koşuyor.


İngilizler temasta
Onun da katkılarıyla şampiyonluk geldi. Şimdi şampiyonlar ligi için sevinebilir Beşiktaş. Bu transferde her iki tarafta kazandı. Bence Beşiktaş'ta kalması gerekli. Çok yakışıyor ama ben şahsen kalacağını düşünmüyorum. Bundesliga'dan isteyen, İngiltere'den temaslar var. Maalesef bence Gomez Beşiktaş'ı terk edecek. Hatta Wolfsburg bu pazarlığa girdi bile."

Kaynak : Akşam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder