Beşiktaş Yönetimi’nin Caner Erkin kararı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş Yönetimi’nin Caner Erkin kararı

Share This

Caner Erkin’in son dönemdeki davranışları Beşiktaş Yönetimi’nin sabrını taşırdı. Siyah-beyazlı yönetimin, Medipol Başakşehir karşılaşmasında hakem Mete Kalkavan’a küfür yağdıran tecrübeli futbolcunun davranışını cezasız bırakmayacağı aktarıldı.


siyahlabeyaz | Bu sene, “Efendi Beşiktaş” sloganını öne çıkaran Başkan Fikret Orman’ın, Caner’in sözlerinden büyük rahatsızlık duyduğu öğrenildi. Siyah-beyazlı yöneticilerin de deneyimli futbolcuya para cezası verilmesi yönünde görüş bildirdiği kaydedildi. Buna göre Beşiktaş Yönetimi’nin, Caner Erkin’e ilk etapta ağır bir para cezası vermeyi kararlaştırdığı ifade edildi.


Beşiktaş Yönetimi, Caner Erkin'e uygulanacak ceza konusunda kararını verdi.

Krediyi tüketti
Bu cezanın Caner’e yönelik sert bir uyarı olacağını düşünen siyah-beyazlılar, tecrübeli oyuncunun disiplinsiz davranışlarına devam etmesi halinde yeni yaptırımları devreye sokacak. Beşiktaş Yönetimi’nin sezonun kalan bölümünde saha içinde veya dışında bir başka vukuat işlemesi halinde Caner’i süresiz kadro dışı bırakacağı vurgulandı.

Ligdeki Trabzonspor maçından sonra Anderson Talisca ile soyunma odasında kavga eden Caner Erkin, teknik heyetin olumsuz bir rapor vermemesi üzerine kadro dışı kalmaktan kurtulmuştu.

‘Özür dilerim’
Caner Erkin yaşanan olay nedeniyle özür diledi. Beşiktaşlı oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle beni ilk günden beri bağrına basan ve sahip çıkan Büyük Beşiktaş taraftarı, hakem camiası ve tüm futbolseverlerden maç esnasında yansıyan ve bana yakışmayan görüntüden dolayı tüm iyi niyetimle özür dilerim. Saha içerisinde her zaman kazanma hırsı ve arzusuyla elinden geldiğince ter döktüğüm formanın hakkını verme gayreti içerisinde oldum. Kazanma hırsıyla da olsa verdiğim görüntünün her şeyden önce giydiğim formanın değeriyle örtüşmediğini biliyorum. Bundan sonra yine aynı hırs ve arzuyla ama Beşiktaş duruşuna ve bana yakışan şekilde elimden gelenin en iyisini yapmak için savaşacağımı tüm kamuoyunun bilmesini isterim, saygılarımla."

Kaynak : Milliyet