Beşiktaş'ta sürpriz bir ayrılık yaşanabilir! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta sürpriz bir ayrılık yaşanabilir!

Share This

Yabancı kontenjanı dolu olan Beşiktaş'ta yapılacak forvet transferiyle birlikte zorlu bir karar verecek. 


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ta yabancı santrfor arayışı İngiltere’de sürüyor. Başkan Fikret Orman ve yöneticiler Umut Güner ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Londra’da görüşmeleri yürütüyor ancak Kartal’ın halihazırda kadro mühendisliği sorunu var.


Siyah beyazlıların şu an kadrosunda 14 yabancı var. Yani kontenjan dolu. Hatta bu yüzden şu ana kadar Vida’ya lisans çıkartılamadı. Ayrıca Orlando City ile kriz yaşanıyor olsa da İstanbul’a getirilen Larin de kadroya katılacak. Bu iki oyuncu, çok büyük olasılıkla zaten ilk yarıda da bir ara kadro dışı bırakılan Ermeni kanat oyuncusu Aras Özbiliz ve Ukraynalı eldiven Boyko’nun yerini alacaklar.

Negredo ya da Tosic!
Ancak Beşiktaş bir yabancı golcüyü daha kadrosuna katarsa bu kez 1 yabancının daha dışarıda kalması gerekecek. Şu an en güçlü adaylar ise transfer teklifleri alan Dusko Tosic ve Alvaro Negredo. Burada da seçimi teknik heyet ile yönetim beraber yapacak.

Kaynak : Fanatik