Mbia, Beşiktaş'a haber gönderdi... "Bonservisim elimde!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Milliyet Gazetesi Beşiktaş Muhabiri Serdar Sarıdağ, "Trabzonspor'da bir dönem oynayan ön libero Mbia, Beşiktaş'a haber gönderdi. Bonservisim elimde diye, Atiba giderse düşünülecek" dedi.


siyahlabeyaz | Milliyet Gazetesi Beşiktaş Muhabiri Serdar Sarıdağ, Bursa Beşiktaşlılar Derneği'nde konuşma gerçekleştirdi. Sarıdağ, Beşiktaş'ın transfer gündemine dair ve ikinci yarıdaki şampiyonluk yarışı üzerine açıklamalarda bulundu.


Deneyimli gazeteci şu ifadeleri kullandı: "Beşiktaş, şampiyonluk yarışında ikinci yarının başında seri galibiyetler alırsa çok öne atar kendisini. Çünkü ligin en güçlü kadrosu Beşiktaş'ta, bu çok net. Oğuzhan Özyakup'a, Monaco'dan 18 milyon euroluk teklif geldi geçen sezon. Bence kabul etmemekle hata ettiler.

'Mbia, Beşiktaş'a haber gönderdi'
Devre arasında Atiba ayrılırsa şaşırmam, 2 yıllık sözleşme istiyor ancak Beşiktaş bunu kabul etmiyor. Bu koşullarda da oyuncu bırakın beni gideyim o zaman diyor. Kanada'dan teklif var. Trabzonspor'da bir dönem oynayan ön libero Mbia, Beşiktaş'a haber gönderdi. Bonservisim elimde diye, Atiba giderse düşünülecek...

Kaynak : Milliyet