Metin Albayrak : "3. Şampiyonluk bizi çağırıyor!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Metin Albayrak : "3. Şampiyonluk bizi çağırıyor!"

Share This

Yönetici Metin Albayrak, “Takımımıza, hocamıza güveniyoruz. Şampiyonluğun altından kalkacak tecrübeye sahibiz. İstekli ve arzulu oynuyoruz, bu da bizi umutlandırıyor” dedi.


siyahlabeyaz | Süper Lig'in ikinci yarısına 2-1'lik Antalyaspor galibiyeti ile başlayan Beşiktaş'ta herkes üst üste üçüncü şampiyonluğa inanmış durumda.


Ligin ikinci yarısına iyi başladıklarını beliren ve şampiyonluk hedefiyle yola çıktıklarını belirten yönetici Metin Albayrak, "Antalya'da takım olarak iyi mücadele ettik ve hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Şampiyonluktan umutluyuz. Takımımıza, hocamıza güveniyoruz. Şampiyonluğun altından kalkacak tecrübemiz var. Beşiktaş'ta o takım derinliği de mevcut" diye konuştu. Ligde kalan her maçın çok önemli olduğunu vurgulayan siyah-beyazlı yönetici şöyle devam etti: "Futbolcuların istekli, arzulu şekilde mücadele etmesi takımda en beğendiğim noktaydı. Bu da gelecek için daha da umutlanmamızı sağlıyor. Şampiyonluk hedefine giderken her maç çok önemli. Artık Kasımpaşa maçına konsantre olacağız. Bundan sonra her maçımızı final olarak değerlendirmemiz lazım."

Kaynak : Fotomaç