Talisca ve Doumbia transferleri hakkında Portekiz'den flaş açıklama! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Talisca ve Doumbia transferleri hakkında Portekiz'den flaş açıklama!

Share This

Beşiktaş'ın önemli oyuncusu Anderson Talisca hakkında önemli bir transfer açıklaması geldi. Benfica'nın oyuncusu olan Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Talisca hakkında Portekiz'in Record gazetesi haber müdürü Sergio Krithinas flaş bir açıklama yaptı


siyahlabeyaz | Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'a konuşan Krithinas şunları ifade etti


'Benfica başkanı Jorge Mendes ile birlikte Çin'e gitti'
"Öncelikle Benfica'nın böyle bir teklif aldığı kesin değil. Benfica başkanı Jorge Mendes ile birlikte Çin'de idi. Benfica bazı oyuncuları oraya satmak istiyor. Talisca ile teklif geldi mi net değil. Portekiz'de 30 milyon Euro bedelinde bir teklif geldiği haberi çıktı"

'Talisca Çin'e gitmek istemiyor
"Talisca'nın Çin'e gitmek istemediğini biliyoruz. Oyuncu orada oynamak istemiyor. Böyle bir teklif olduğu konusunda net bir bilgi yok"

'Doumbia'dan takımı memnun değil'
"Oyuncu 7 milyon Euro civarında bir bedelle alındı. Takımı ondan memnun değil. Yılda 1,5 milyon Euro kazanıyor. Sporting Lisbon memnun değil ve onu satmak istiyor"


'Beşiktaş'ın ilgilendiği haberleri var ama...'
"Oyuncu ile Beşiktaş'ın ilgilendiği haberleri var ama bu konuda biz net bir bilgi alamadık. Montero daha çok oyunuyor ve Doumbia yedek kalıyor"

Kaynak : Ajansspor